Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MISS SUPRANATIONAL 2014 NA ŻYWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Aż 82 kandydatki z całego świata starać się będą o tytuł najpiękniejszej w ramach międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2014. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć już 5 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

Miss Supranational to międzynarodowy konkurs piękności, w którym uczestniczą kandydatki z całego świata. Z każdym rokiem popularność tej imprezy rośnie, co przekłada się na ilość uczestniczek. Miss Supranational 2014 to już szósta edycja tego konkursu. Pierwszy konkurs miał miejsce w 2009 r. w Płocku i wtedy wzięło w nim udział 36 pięknych panien z różnych kontynentów. W tym roku będziemy gościć aż 82 kandydatki do tytułu Miss Supranational 2014. Polskę reprezentować będzie Katarzyna Krzeszowska - Miss Polski 2012. Wszystkie tegoroczne uczestniczki międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2014 pobyt w Polsce rozpoczną w Białce Tatrzańskiej, gdzie odbędzie się oficjalna sesja do katalogu Miss Supranational. Następnie dziewczyny będą miały okazję poznać Małopolskę. Zwiedzą Kraków, Wieliczkę i Wadowice. Kolejnym punktem na mapie Miss Supranational 2014 będzie Łódź. Tam finalistki spędzą trzy dni - wezmą udział w sesji zdjęciowej oraz pokazach mody.

Kandydatki z Polski mają już sukcesy w międzynarodowym konkursie piękności. W 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła reprezentantka naszego kraju - Monika Lewczuk. A z kolei tytuł 2. wicemiss w 2009 roku otrzymała Klaudia Ungerman. Ponadto warto odnotować, że Anna Jamróz, Agnieszka Karasiewicz i Angelika Ogryzek znalazły się w TOP 10 tego konkursu piękności.

Wybory Miss Supranational 2014 odbędą się 5 grudnia w Krynicy-Zdrój. Finalistki zaprezentują się w: strojach narodowych, sukniach wieczorowych oraz bikini. Zwyciężczyni koronę przekaże zeszłoroczna Miss Supranational - Mutya Johanna Datul z Filipin.

Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Maciej Dowbor i Ivan Podrez. Natomiast zespół LemON, żeńskie trio z Niemiec Elaiza i ukraińska piosenkarka Kamaliya uświetnią wieczór wyborów Miss Supranational 2014 swoimi występami.

Relację z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo już 5 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający