Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MAREK KALISZUK WYGRAŁ "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". BĘDZIE III EDYCJADrukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Za nami II edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Decyzją jurorów zwycięzcą show okazał się aktor Marek Kaliszuk. Na kolejnych miejscach znaleźli się Marcin Przybylski, Joanna Liszowska oraz Barbara Melzer. Na profilu programu na Facebooku podana została informacja, że Telewizja Polsat zrealizuje III edycję show.

Poza finałową czwórką w "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpili: Maja Bohosiewicz, Magdalena Steczkowska, Jacek Kawalec i Jakub Molęda. Nagroda główna, czyli 100 tys. zł. wywalczona przez Marka Kaliszuka, przekazana została na rzecz fundacji Między Niebem a Ziemią.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to show, w którym gwiazdy, wystylizowane na ikony światowej i polskiej muzyki wykonują ich przeboje. Zadaniem uczestników jest by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory się wykonuje. Liczy się nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów. W jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka – która okazała się najlepsza w I edycji, DJ Adamus i Paweł Królikowski. Gospodarzami "Twoja twarz brzmi znajomo" są Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Show dla Polsatu produkuje firma Endemol Polska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający