Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁY SHOW "TWOJA TWARZ..." ORAZ "MBTM" Z DOBRĄ OGLĄDALNOŚCIĄ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Bardzo dobrymi wynikami oglądalności zakończyły się finały 2. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" i 8. edycji "Tylko muzyka. Must be the music". Ostatnie odcinki oglądało odpowiednio 2,7 mln i 2,5 mln widzów.

W czasie nadawania finału "Twoja twarz brzmi znajomo" Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych - 23,4% SHR w grupie 4+ i 21,5% SHR w grupie 16-49. Średnia oglądalność 2. edycji lubianego na całym świecie show to 2,5 mln widzów oraz świetne udziały na poziomie 23,3% SHR w grupie 4+ i 21,4 % SHR w grupie komercyjnej.

4 lata muzycznych emocji na scenie "Tylko muzyka. Must be the music" pokazało, że program wciąż jest chętnie oglądany przez widzów. Średnia oglądalność 8. edycji programu to 2 mln 430 tys. widzów, które przełożyło się na udziały 14,6% SHR w grupie 4+ i 15,2% SHR w grupie 16-49.

2. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał aktor Marek Kaliszuk, zaś w 8. edycji "Must be the music" triumfował instrumentalny zespół Besides.
#1 | Prokop dnia 04.12.14 09:30
Oglądalność obu /wg mnie najlepszych show Polsatu/ jest zadowalająca, stąd na wiosnę czekają nas nowe edycje tychże programów Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający