Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ŚWIĄTECZNE PROPOZYCJE KANAŁU POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
Bob z niecierpliwością wypatruje świąt i przyjazdu swojego brata bliźniaka, Jeffrey przekazuje sierotom z domu dziecka naprawione przez siebie drobiazgi, elfy chcą zostać pomocnikami Św. Mikołaja, a zwierzątka z Puchatego Ogrodu wyruszą na poszukiwania zaginionych pingwinów. W czasie Świąt w Polsat JimJam na dzieci czekają ich ulubione postacie i piękne, bożonarodzeniowe opowieści.

W sobotę, 20 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00 dziecięca telewizja zaprosi widzów do oglądania bajki "Bob Budowniczy: Niezapomniane Święta". W tym specjalnym, świątecznym odcinku Bob czeka na ważnego gościa. Jego brat bliźniak, Tom, zoolog pracujący na Kole Podbiegunowym, pierwszy raz od bardzo dawna odwiedza Boba, by spędzić z nim ten wyjątkowy czas. Bob ma nadzieję, że tegoroczne Święta upłyną w spokoju, ale nowy burmistrz miasta ma zupełnie inne plany. Postanawia zorganizować w mieście koncert gwiazdy rocka. Zadaniem sympatycznego majstra będzie zbudowanie sceny, instalacja świateł i wiele innych prac. Tymczasem Tomowi zaczyna brakować jego domu na łodzi, a na budowie, przy której pracuje Bob, dochodzi do kolejnych opóźnień. Czy te Święta da się jeszcze uratować?

W niedzielę, 21 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00, a następnie w Wigilię o tych samych porach, dzieci będą mogły śledzić losy bohatera filmu animowanego "Noc przed Bożym Narodzeniem". Jest nim mały chłopiec, sierota o imieniu Jeffrey. Nieodłącznym towarzyszem Jeffreya jest jego wierny przyjaciel - kot. Chłopiec pracuje w fabryce zabawek, a w wolnych chwilach naprawia popsute drobiazgi, które potajemnie przekazuje sierotom z domu dziecka. Niestety chytry właściciel fabryki szybko się o tym dowiaduje i postanawia ukarać chłopca za jego dobre serce. Na szczęście jest ktoś, kto stanowi całkowite przeciwieństwo fabrykanta – ktoś dobry, ciepły, pomocny i niezwykle życzliwy. Kto to będzie i czy pomoże małemu Jeffreyowi?

W czwartek, 25 grudnia i sobotę, 27 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00 widzowie dowiedzą się jak Hans z filmu animowanego "Boże Narodzenie elfów" poradzi sobie ze służbą na dworze próżnego króla. Ten sympatyczny szewc jest wspomagany przez elfy, które bardzo chciałyby zostać pomocnikami Świętego Mikołaja. Hans jest bardzo biedny i gdyby nie pomoc jego małych uczniów, nie dałby sobie rady z pracą w najtrudniejszym, zimowym okresie. Jednak dzięki uroczym istotkom ze szpiczastymi uszami, udaje mu się poradzić sobie z nawałem pracy i zostać… królewskim szewcem.

Jako ostatni z serii świątecznych bajek zostanie wyemitowany "Puchaty ogród: Gwiazdka". Na świąteczny odcinek tego cieszącego się popularnością serialu animowanego Polsat JimJam zaprasza w piątek, 26 grudnia o godzinie. 10:00 i 17:00. Puchaty ogród jest wspaniałym miejscem, pełnym małych zwierzątek, które nade wszystko kochają dobrą zabawę. Boże Narodzenie to wyjątkowe wydarzenie w Puchatym ogrodzie – wszyscy się zbierają, by śpiewać wspólnie piosenki, jeść pyszne potrawy i dawać sobie prezenty. Postacie z Puchatego ogrodu zapraszają wszystkich małych widzów do towarzyszenia im w tym wspaniałym, pełnym serdeczności czasie, jak również do odbycia niesamowitej przygody. Zwierzątka bowiem zanim oddadzą się świątecznym uciechom, będą musiały odnaleźć zaginione pingwiny.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający