Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelFILMOWO-SERIALOWY PREZENT DLA KLIENTÓW CP I PLUSA NA ŚWIĘTADrukuj

Plus & CP
Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa otrzymają na święta Bożego Narodzenia specjalnie przygotowaną filmowo-serialową paczkę. Składa się ona z dwunastu filmowych hitów oraz cieszących się popularnością seriali, czekają takie tytuły jak "Renifer Niko ratuje brata", "Kochanie, chyba Cię zabiłem", "Atlas chmur", "Zakochani w Rzymie", "Nie ma jak Święta" i wiele innych.

Dodatkowo mocne wrażenia zapewnią m.in. cztery sezony bijącego rekordy popularności serialu "The Walking Dead" z anteny FOX oraz najnowsza produkcja AXN "Zbrodnia". Wszystkie propozycje są dostępne na wielu urządzeniach i bez żadnych dodatkowych opłat, także za transfer danych.

Na szczycie propozycji filmowych plasują się tytuły, które będą doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. W magiczny, świąteczny nastrój wprowadzą: "Złote święta", "Renifer Niko ratuje brata", "Nie ma jak święta", a także "Święta Thomasa Kinkade’a". Nie zabraknie również polskich, wyróżnionych wieloma nagrodami projektów: "Obława""Jesteś Bogiem" oraz "Kochanie, chyba cię zabiłem". Wśród propozycji zagranicznych znajdą się m.in. nagrodzony czteroma Oscarami "Jak zostać królem", "Atlas chmur" z Tomem Hanksem i Halle Berry, a także komedia romantyczna w reżyserii Woddy’ego Allena "Zakochani w Rzymie". Dla wielbicieli adrenaliny: ostatni film Paula Walkera "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" oraz "Drive hard".

Oferta serialowa to przede wszystkim dostęp do czterech sezonów obsypanej nagrodami oraz cieszącej się ogromną popularnością produkcji "The Walking Dead" (piąty sezon jest już dostępny na kanale FOX). Drugą propozycją są dwa sezony kryminalnego serialu prezentowanego przez FOX "The Bridge: Na granicy", a serialową paczkę zamyka polska, trzyodcinkowa produkcja AXN pt. "Zbrodnia" – w rolach głównych m.in. Magdalena Boczarska, Radosław Pazura i Joanna Kulig – będąca adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści "Na spokojnych wodach".

Wolność wyboru i wygoda oglądania

Powyższy prezent od IPLI dostępny jest na tabletach, smartfonach, laptopach, Smart TV oraz dekoderach Cyfrowego Polsatu podłączonych do Internetu. Dodatkowo abonenci usług głosowych Plusa oraz użytkownicy usługi Power LTE obydwu operatorów, oglądając świąteczne propozycje IPLI, nie poniosą kosztów transmisji danych. Klienci mogą zatem swobodnie wybierać, gdzie i kiedy chcą skorzystać z prezentu:
* abonenci platformy satelitarnej mogą oglądać świąteczny prezent od IPLI, korzystając ze swoich podłączonych do Internetu i wyposażonych w aplikację IPLA dekoderów oraz na innych urządzeniach, tak jak pozostali abonenci, po zalogowaniu się do serwisu IPLA za pośrednictwem konta posiadanego w internetowym Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu;
* automatyczny dostęp do propozycji IPLI otrzymają także wszyscy abonenci sieci Plus, którzy na stronie WWW lub w aplikacji mobilnej na Android powiążą konto IPLI z posiadanym numerem telefonu w Plusie. Dzięki temu otworzy się dla nich także dostępny promocyjnie pakiet IPLA PLUS, który jest ekskluzywną, przygotowaną specjalnie dla nich i regularnie wzbogacaną ofertą seriali, programów TV i kanałów linearnych.

Więcej informacji o świątecznym prezencie od IPLI na: www.cyfrowypolsat.pl, www.plus.pl, www.ipla.tv/prezent.

Komentarze z Facebooka

#1 | Prokop dnia 04.12.14 09:17
Super prezent od ipli.tv. Święta to zawsze błogi czas z rodziną za stołem i często też przed tv. A propozycje ipli z pewnością znajdą amatorów. Tym bardziej, że mamy długi świąteczny czas w tym roku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający