Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OTWARTE OKNO TLC I TLC HD W CYFROWYM POLSACIE (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
By jak najwięcej widzów miało możliwość obejrzenia swoich ulubionych programów, weekendowa ramówka TLC będzie emitowana w otwartym oknie dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu i zostanie również udostępniona użytkownikom największej telewizji internetowej IPLA.


"Mistrzyni makijażu", "Matka czy nastolatka", "Okiem Ohme" i "Miłość od pierwszego kliknięcia" – to tylko niektóre z programów, które podczas Polskiego Weekendu królować będą na antenie TLC.

LOVE IS… ON THE WEB

Bohaterowie i prowadzący najpopularniejszych programów stacji zapraszają na prawdziwie emocjonalną podróż. Wszystko zacznie się od niewinnego flirtu. W programie "Miłość od pierwszego kliknięcia" kulisy randkowania w sieci odsłoni przed widzami Catherine Kasima Kanda, właścicielka szkoły uwodzenia. Czy w Internecie można spotkać miłość? Co sprawiło, że już 3 mln Polaków zdecydowało się na założenie profilu na portalu randkowym? Okazuje się, że randki w sieci to prawdziwy fenomen!

CUD NARODZIN

Od pierwszej wiadomości na czacie do zakochania mały krok. Badania mówią, że parom, które poznały się online wystarcza tylko 18 miesięcy, by podjąć decyzję o ślubie. Zanim się zorientujemy, lądujemy na ślubnym kobiercu i zakładamy rodzinę. Jednak nie każdej parze udaje się to od razu. O trudach walki z niepłodnością i kontrowersjach związanych ze sztucznym zapłodnienie opowie program "In vitro. Czekając na dziecko". Z kolei w "In vitro. 9 miesięcy później" poznamy trudy rodzicielstwa i wyzwania, jakie stawia wychowywanie długo wyczekiwanego noworodka.

TRUDNE DOJRZEWANIE

Co jednak zrobić, gdy słodkie niemowlę zaczyna dojrzewać i sprawiać coraz więcej kłopotów? W programie "Matka czy nastolatka" Joanna Koroniewska próbuje pogodzić skłócone ze sobą z powodu ubioru matki i córki. Gwiazda "M jak miłość" dopilnuje, by każda z pań przeszła metamorfozę pod okiem stylistów, fryzjerów i makijażystów.

SEKRETY KOBIECEGO PIĘKNA

Każda zapracowana mama marzy o tym, by zadbać o swój wygląd. Niektóre panie decydują się na dietę i siłownię. Inne wolą odświeżyć garderobę i oddać się szaleństwu zakupów. Dla tych, które stawiają na makijaż, Hania Knopińska-Grzenkowicz, jedna z najpopularniejszych urodowych vlogerek w Polsce, przygotowała zestaw klasycznych trików i porad, które zaprezentuje w programie "Mistrzyni makijażu". Cienie pod oczami, plamy na cerze, małe usta – nie ma takich mankamentów urody, którego nie da się zamaskować dobrze wykonanym makijażem! Z kolei w programie "Okiem Ohme. Polka na diecie" oraz "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda" Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polki walczą ze zbędnymi kilogramami oraz dlaczego tak chętnie sięgają po kosmetyczne nowinki i decydują się na te bardziej inwazyjne zabiegi, by za wszelką cenę powstrzymać proces starzenia.
W dniach 29 i 30 listopada TLC i TLC HD dostępne będą bez dodatkowych opłat! Polski Weekend będą mogli obejrzeć także użytkownicy telewizji internetowej IPLA – w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu.

"Wybrane programy z ramówki kanału TLC są dostępne w IPLI za darmo dla abonentów Cyfrowego Polsatu i klientów sieci Plus. Dostępność na zasadach określonych w regulaminie dostępnym na ipla.tv. "Bez dodatkowych opłat" dotyczy okresu kończącego się 30.11.2014 r. i oznacza, że abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim abonamencie kanałów TLC i TLC HD, mogą oglądać te kanały bez żadnych dodatkowych opłat. Nie dotyczy abonentów pakietu Darmowego HD."
#1 | Baldur dnia 03.12.14 19:07
Otwarte okna to ciekawy sposób na zapoznanie się z ramówka kanałów dla abo niższych pakietów. Polsat regularnie takie okna stosuje i uważam to za dobre rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający