Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUSH MIX ZE ŚWIĄTECZNĄ OFERTĄ (wideo)Drukuj

Plush
"Ruchy, ruchy" to startująca dziś świąteczna kampania w Plush Mix promująca zestaw – smartfon Samsung Galaxy Ace 4 z opaską Activity Tracker, dostępny już od 1 zł. A do tego Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich oraz Plush Internet.


Kampania świąteczna Plush Mix to druga odsłona oferty typu mix. Skierowana ona jest przede wszystkim do młodych i opiera się usługach bez limitu. Plush Mix pozwala rozmawiać i SMS-ować z kim się chce i ile się chce we wszystkich sieciach, bez obaw o koszty, a do tego są jeszcze duże pakiety internetowe i smartfony już od 1 zł. Ofertę można dowolnie dopasować do potrzeb, gdyż wszystkie usługi mogą być w dowolnym momencie i dowolną ilość razy wyłączane, włączane i zamieniane na inne. A do tego jest za darmo Facebook i Instagram.

Promowany w kampanii świątecznej zestaw Samsung Galaxy Ace 4 z opaską Activity Tracker to doskonała propozycja dla wszystkich, który chcą być fit. Dzięki zaawansowanym funkcjom urządzenia odchudzanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Activity Tracker to pasek na nadgarstek umożliwiający rejestrowanie wszelkiego rodzaju codziennej aktywności. Jest odpowiedzialny za wykrywanie działań ruchowych i przesyłanie danych bezprzewodowo do podłączonego Bluetooth telefonu z dedykowaną aplikacją Tracker. Na podstawie danych takich jak przebyty dystans, średnia prędkość oraz spalone kalorie program tworzy wykresy, obliczenia oraz porady, dzięki czemu można ustawić odpowiednie zadania i ćwiczenia i spalić zaplanowaną ilość kalorii. Opaska poinformuje także o nadchodzącym połączeniu lub wiadomości, a może też monitorować nasz sen.

W świątecznej ofercie Plush Mix dostępny jest także zestaw Sony Xperia E3 wraz z opaską Sony Smartband, smartfon LG F60 w zestawie z głośnikiem Bluetooth My Music Angel oraz smartfony LG L65, Nokia Lumia 635, Huawei Ascend Y550 i wiele innych.Kampanię reklamową pod tytułem "Aerobik" przygotowała Agencja Sholz&Friends. Spot, którego scenariusz przygotowali Marcin Mroczek i Andrzej Błachut, został wyreżyserowany przez Kamila Polaka i Wojtka Wawszczyka, a producentem jest Ryszard Kłosowski i TFP Sp z o.o.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający