Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KATARZYNA OSTAP-TOMANN CZŁONKIEM ZARZĄDU TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Rada nadzorcza Telewizji Polsat podjęła decyzję o powołaniu Katarzyny Ostap-Tomann, Dyrektora Finansów i Kontrolingu w Cyfrowym Polsacie oraz Dyrektora Finansowego Telewizji Polsat, w skład zarządu Telewizji Polsat i powierzyła jej funkcję członka zarządu.

Katarzyna Ostap-Tomann będzie odpowiadała za obszar finansów Telewizji Polsat. Za konsolidację oraz zarządzanie finansami całej Grupy Polsat odpowiada Tomasz Szeląg, pełniący obecnie funkcje członka zarządu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Ostap-Tomann z Grupą Polsat jest związana od 2009 roku. Brała udział w największych akwizycjach grupy, między innymi transakcjach nabycia Polkomtelu i Telewizji Polsat, a także w procesie pozyskania finansowania. W latach 2004-2009 była Kontrolerem Finansowym Grupy TVN, a w latach 1996-2004 sprawowała różne funkcje związane z finansami w Philip Morris w Polsce i Szwajcarii.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz posiada tytuł MBA Oxford Brookes University. Od 2001 roku posiada tytuł ACCA i jest aktywnym członkiem Association of Chartered Certified Accountants, pełniąc funkcję członka rady ACCA w Polsce.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający