Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

H2 HD I LIFETIME HD W CYFROWYM POLSACIE - OD PAKIETU FAMILIJNY MAX HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
W wyniku rozszerzenia współpracy z firmą medialną A+E Networks oferta programowa Cyfrowego Polsatu zostanie wzbogacona o dwa nowe kanały tematyczne w jakości HD – H2 HD oraz Lifetime HD. Obie stacje rozpoczną emisję na platformie 3 grudnia br. i znajdą się w pakiecie Familijnym Max HD.


Portfolio kanałów A+E Networks dostępnych w Cyfrowym Polsacie będzie składać się teraz z czterech kanałów: Lifetime HD i H2 HD oraz już nadających: rozrywkowego HISTORY i poświęconego zagadkom kryminalnym CI Polsat. Pakiet Familijny Max HD, w którym znajdą się nowe stacje, oferować będzie 103 kanały, w tym 22 HD.

"Kanały popularnonaukowe oraz oferujące szeroko pojętą rozrywkę są bardzo lubiane przez naszych widzów, dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie udanej współpracy z A+E Networks. Nowe stacje – H2 HD i Lifetime HD – jeszcze bardziej urozmaicą ofertę Cyfrowego Polsatu, która z powodzeniem trafia w gusta klientów oczekujących rozrywki z dobrymi jakościowo kanałami i programami, dostępnej w przystępnej cenie" – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzająca ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

H2 HD, który będzie dostępny na pozycji 147 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, to dopełnienie oferty kanału HISTORY, gdzie nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdą się doceniane seriale dokumentalne z całego świata, które zaspokoją ciekawość najbardziej wymagających widzów. H2 HD uzupełnia HISTORY szeroką ofertą programów, od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. H2 HD stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją.

Lifetime HD nadaje w ponad 100 krajach na świecie i dociera do ponad 150 milionów gospodarstw domowych. Strategia programowa kanału Lifetime, wprowadzanego w Cyfrowym Polsacie na pozycję 146, opiera się na trzech głównych filarach. W skład oferty wchodzą nagradzane seriale, kilkadziesiąt wysokiej jakości filmów fabularnych rocznie (tzw. Lifetime Original Movies) oraz rozrywkowe produkcje dokumentalne. Z Lifetime HD pracują najbardziej znani hollywoodzcy reżyserzy i aktorzy, realizując swoje autorskie projekty zarówno przed obiektywem, jak i za kamerą.

Wszystko na to wskazuje, że obie stacje nadawane będą z transpondera Cyfrowego Polsatu - szczegóły w tym newsie.
#1 | AR HD dnia 02.12.14 17:01
No i fajnie. Gorzej pewnie z jakością. 2 dodatkowe kanały na tym tp. nie wróżą nic nadzwyczajnego.
#2 | Media sat 24 dnia 02.12.14 19:31
H2 HD jak wskazuje program startuje o 5.15 zaś LIFETIME HD startuje o 19
#3 | mikun8 dnia 03.12.14 08:18
Czyli jak prawie wszystkie kanały Polsatu niby jest HD a tak jak by go nie było Uśmiech ,niemieckie kanały nadające w SD mają lepszą jakość od tych nadawanych u nas w HD .
Ale to tylko Polska ........siemka , najważniejsze jest to żeby było można znowu nadawać wiecej reklam a jakość jest mało ważna...Brawo
#4 | Prokop dnia 03.12.14 11:40
History i CI Polsat są całkiem spoko kanałami, więc te nowe pewnie tez będą. Przy okazji sam pakiet Familijny Max HD staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.
#5 | Baldur dnia 03.12.14 19:01
Bardzo dobre kanały, w szczególności H2 i z tego co widzę to bardzo konkretna konkurencja dla discovery czy national, a także viasat. Polsat dzięki temu ma chyba najwięcej programów popularnonaukowych w swojej ofercie.
#6 | Marek dnia 03.12.14 22:13
mikun8 chyba nie widziałeś teraz niemieckich kanałów. Praktycznie nie ma różnicy. Kiedyś była ale teraz każdy już wali w ch...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający