Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SŁAWOMIR SYKUCKI CZŁONKIEM I WICEPREZESEM ZARZĄDU ZE PAKDrukuj

ZE PAK
2 grudnia 2014 roku rada nadzorcza ZE PAK S.A. podjęła uchwałę o powołaniu Sławomira Sykuckiego w skład zarządu spółki i powierzeniu mu funkcji wiceprezesa zarządu. Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia.

Sławomir Sykucki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Prawa i Administracji).

Od kwietnia 2004 roku do lipca 2012 roku był członkiem rady nadzorczej w Pollytag S.A. Od czerwca 2004 roku do września 2007 roku, a następnie od czerwca 2012 roku jest członkiem rady nadzorczej Wschodnioeuropejskiego Centrum Handlu "World Trade Center-Gdynia-Expo" sp. z o.o. (obecnie Megadex Expo sp. z o.o.). Od 2004 roku do listopada 2011 roku był członkiem rady nadzorczej Fabryka Kotłów Rafako S.A. (obecnie Rafako S.A). Od kwietnia 2006 roku do czerwca 2009 roku był członkiem rady nadzorczej Enercom Serwis sp. z o.o. Od listopada 2004 roku do marca 2011 roku Sławomir Sykucki był członkiem rady nadzorczej Elektrim-Volt S.A. Od czerwca 2007 roku do czerwca 2012 roku był członkiem rady nadzorczej Towarowej Giełdy Energii S.A. Od 2004 roku do marca 2013 roku był członkiem rady nadzorczej ZE PAK S.A. Do maja 2014 roku był członkiem rady nadzorczej PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A. i PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. Od września 2004 roku Sławomir Sykucki jest przewodniczącym rady nadzorczej Megadex Serwis sp. z o.o., a od kwietna 2006 roku jest członkiem rady nadzorczej Megadex Development sp. z o.o. Jest również członkiem rady nadzorczej Eko-Surowce sp. z o.o., Aquakon sp. z o.o., a od października 2014 roku wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO sp. z o.o.

Sykucki nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna wobec działalności spółki. Nie jest również wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej bądź członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej. Nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający