Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁ H2 HD. LIFETIME HD OFICJALNIE WYSTARTUJE WIECZOREM (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, na liście kanałów Cyfrowego Polsatu pojawiły się dwa nowe kanały od A+E Networks - H2 HD oraz Lifetime HD. Pierwszy z nich emituje już regularny program, natomiast na drugim możemy oglądać materiały promocyjne. Oficjalny start Lifetime HD planowany jest na godzinę 19:00.

H2 HD - poz. 147 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, to dopełnienie oferty kanału HISTORY, gdzie nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdą się doceniane seriale dokumentalne z całego świata, które zaspokoją ciekawość najbardziej wymagających widzów. H2 HD uzupełnia HISTORY szeroką ofertą programów, od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. H2 HD stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją.

H2 HD


Lifetime HD nadaje w ponad 100 krajach na świecie i dociera do ponad 150 milionów gospodarstw domowych. Strategia programowa kanału Lifetime, wprowadzanego w Cyfrowym Polsacie na pozycję 146, opiera się na trzech głównych filarach. W skład oferty wchodzą nagradzane seriale, kilkadziesiąt wysokiej jakości filmów fabularnych rocznie (tzw. Lifetime Original Movies) oraz rozrywkowe produkcje dokumentalne. Z Lifetime HD pracują najbardziej znani hollywoodzcy reżyserzy i aktorzy, realizując swoje autorskie projekty zarówno przed obiektywem, jak i za kamerą.

Materiał promocyjny kanału Lifetime HD


Obie stacje znajdują się na transponderze Cyfrowego Polsatu:
Eutelsat HotBird 13E o częstotliwości 10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.


Foto: Viking
#1 | Prokop dnia 04.12.14 10:31
Dwie nowe stacje w CP, jedna męska druga damska. Mimo iż CP ma ugruntowana pozycję jako dostawca tv satelitarnej, to nie ustaje w rozwoju i ulepszaniu swojej oferty.
#2 | Baldur dnia 04.12.14 20:57
Jak dla mnie szczególnie H2 wypada znakomicie. Naprawdę bardzo konkretna konkurencja dla discovery i national. Dobra decyzja polsatu o daniu go do pakietu familijnego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający