Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT O PRZEDŁUŻENIU PRAW DO PLUSLIGI I ORLEN LIGIDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat nabyła na kolejne 5 lat prawa do najlepszych ligowych rozgrywek PlusLigi i Orlen Ligi - poinformował oficjalnie nadawca. Przypomnijmy, iż wcześniej rada nadzorcza Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej wyraziła zgodę na podpisanie stosownej umowy (więcej w tym newsie).

Dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem sezonu 2014/2015.

Telewizja Polsat złożyła najkorzystniejszą ofertę i do końca sezonu 2019/2020 będzie dysponować pełnią praw telewizyjnych do krajowej siatkówki. Na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, będzie można oglądać najciekawsze mecze ligi mistrzów świata – PlusLigi, a także śledzić spotkania Orlen Ligi. Prócz rozgrywek ligowych kanały sportowe Polsatu pokażą także mecze Pucharu Polski i mecz o Superpuchar Polski mężczyzn i kobiet.

"Wyniki oglądalności i wyniki sportowe naszych ligowych drużyn pokazują, że warto stawiać na siatkówkę. Od lat z sukcesem promujemy ją na naszych antenach. Obok piłki nożnej to właśnie siatkówka jest w tej chwili najchętniej oglądaną dyscypliną sportu. Cieszę się, że będziemy kontynuować naszą wzorową współpracę" - podkreśla dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat Marian Kmita.

Zgodnie z zapisami nowej umowy ligowej siatkówki będzie więcej. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą w każdej kolejce ligowej, co najmniej 3 mecze PlusLigi i 2 spotkania Orlen Ligi.
#1 | Prokop dnia 15.12.14 16:51
Warto stawiać na siatkówkę, także lokalną. Kibice mogą być spokojni a pakiet sportowy CP nie straci na atrakcyjności.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający