Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIAL ZE STEVENEM SEAGALEM W POLSACIE (foto)Drukuj

Polsat (HD)
14 grudnia br. na antenie Polsatu zadebiutuje serial sensacyjny "Bez litości". Opowiada on o działalności tajnej jednostki policji, walczącej z falą zbrodni w Seattle. Cykl wymyślił, wyprodukował i wystąpił w roli głównej sam Steven Seagal.


Elijah Kane (Steven Seagal) – mistrz wschodnich sztuk walki i jego oddział do zadań specjalnych podejmują się najtrudniejszych policyjnych wyzwań. Ci tajniacy wkraczają do akcji, gdy potrzebne są niekonwencjonalne metody działania, i nie znają litości w walce z przestępcami. Elijah Kane (Steven Seagal) jest w połowie Japończykiem i wychował się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jego ojciec był legendarnym mistrzem Aikido i przekazał synowi sekretne tajniki tej dalekowschodniej sztuki walki. Do policji Kane trafił po wieloletniej służbie w armii amerykańskiej i tak też zachowuje się w cywilu – bezpardonowo rozprawia się z każdym, najbardziej nawet zdemoralizowanym kryminalistą. Prywatnie ten policjant lubi grać bluesa i w tym serialu będziemy też świadkami popisów gitarowych Stevena Seagala.

Kane może zawsze liczyć na swoich najbliższych współpracowników – policjantów, którzy działają pod przykryciem. Jego prawą ręką jest Mason (w tej roli: William "Big Sleeps" Stewart, znany z produkcji: "Drużyna A" i "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia"). Juliet (Meghan Ory – "Intelligence" i "Dawno, dawno temu") to atrakcyjna brunetka o nerwach ze stali. Przystojniak Radner (Warren Christie – "Apollo 18", "A więc wojna") równie dobrze strzela i uwielbia walkę wręcz. Do drużyny dołącza Sarah (Sarah Lind – "Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda"). Są młodzi, ale już bardzo doświadczeni, szalenie ambitni i zdeterminowani. Ścigają złych i chronią dobrych ludzi.


"Bez litości: Przeprawa"

Na pierwszą wspólną akcję Kane i jego ludzie wyruszają w nocy. Polują na dilerów i jednego z nich łapią przed nocnym klubem. Ten młodociany przestępca dystrybuuje towar, sprowadzany przez zorganizowaną grupę przestępczą, która niedawno przeniosła się do stanu Waszyngton z Luizjany, a która na swoją siedzibę obrała malownicze Camp Harmony – w pobliżu metropolii Seattle. W tej mieścinie niedawno doszło do brutalnego napadu na sklep – zginęła para Chińczyków. Wkrótce okazuje się, że sprawy podwójnego zabójstwa i handlu narkotykami są powiązane, a za wszystkim stoi demoniczny rosyjski gangster o ksywie Nikoli (Gil Bellows)…

Pierwszy odcinek serialu "Bez litości", w niedzielę, 14 grudnia o godz. 20:05 w Polsacie.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający