Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FILMOWA PACZKA IPLI ZA DARMO NA ŚWIĘTADrukuj

IPLA
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia telewizja internetowa IPLA przygotowała prezent dla wszystkich swoich użytkowników. Do 30 grudnia br. każdy, kto skorzysta z IPLI będzie miał możliwość obejrzenia wybranych filmów bez opłat. Wśród dziewięciu propozycji znajdują się tytuły takie jak: "Renifer Niko ratuje święta", "Och Karol 2", "Koniec Hollywood", "Życie i cała reszta" czy "Śniegi wojny".

Wystarczy wejść na stronę www.ipla.tv lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, wybrać dany film i… cieszyć się seansem w gronie najbliższych.

W magiczny, świąteczny nastrój wprowadzi "Renifer Niko ratuje Święta". Wśród propozycji znajdują się również polskie produkcje z gwiazdorską obsadą, takie jak "Och, Karol", "Milion dolarów", "Pokaż kotku, co masz w środku" czy "Każdemu wolno kochać". Wielbiciele twórczości Woody’ego Allena również nie będą zawiedzeni – do świątecznych propozycji trafiły tytuły "Życie i cała reszta" oraz "Koniec z Hollywood". IPLA przygotowała także coś wyjątkowego dla wielbicieli filmów wojennych – "Śniegi wojny" – oraz dla pasjonatów zaczarowanego świata – "Winx Club. Magiczna podróż".

Świąteczny prezent od IPLI dostępny jest na tabletach, smartfonach, laptopach, w Smart TV, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu podłączonych do Internetu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający