Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MISS SUPRANATIONAL I MISS POLSKI Z DOBRYMI WYNIKAMI W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W piątek i niedzielę Telewizja Polsat pokazała dwa konkursy piękności - Miss Supranational i obchodzący jubileusz 25-lecia finał Miss Polski. Konkurs Miss Supranational, który wygrała Asha Bhat z Indii oglądało średnio niemal 2,4 mln widzów, co dało 15,92% SHR w grupie 4+ i 16% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Niedzielny konkurs Miss Polski zgromadził przed telewizorami średnio ponad 2,7 mln widzów.

W trakcie trwania wyborów Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych osiągając 17,25% SHR w grupie 4+ i 16,9% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Miss Polski została 22-letnia Ewa Mielnicka.

To był gorący początek zimowego sezonu. W obu konkursach na wielkiej scenie stanęło 100 najpiękniejszych kobiet z całego świata i ze wszystkich regionów Polski, by w świetle reflektorów i pod czujnym okiem kamer, przystąpić do rywalizacji o tytuł i koronę najpiękniejszej.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający