Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT PROMUJE PAKIET SPORT HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczął nową kampanię reklamową , która promuje pakiet Sport HD. W telewizji emitowane są nowe spoty reklamowe Cyfrowego Polsatu zachęcające do zakupu pakietu Sport HD, w ramach którego abonenci otrzymają dostęp do pełnej oferty sportowej platformy, która zapewni dostęp do rozgrywek Ekstraklasy na żywo w jakości HD oraz meczów Ligi Europejskiej (do końca sezonu 2011/2012).

Ponadto w nowych reklamach operator oferuje możliwość oglądania pakietów dodatkowych za darmo nawet przez pół roku. Czas trwania okresu promocyjnego z darmowymi pakietami uzależniony jest od rodzaju podpisywanej umowy z Cyfrowym Polsatem.

W ramach pakietu podstawowego Familijny HD w cenie 39,90 zł klient otrzymuje dostęp do trzech kanałów sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport. Kolejne stacje sportowe - Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2, TVP Sport, Orange sport Info, Extreme sport, ESPN Classic - dostępne są w ramach dodatkowego pakietu Sport HD w cenie 20 zł.


źródło: inf. własna / media2
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający