Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CYFROWY POLSAT PROMUJE PAKIET SPORT HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczął nową kampanię reklamową , która promuje pakiet Sport HD. W telewizji emitowane są nowe spoty reklamowe Cyfrowego Polsatu zachęcające do zakupu pakietu Sport HD, w ramach którego abonenci otrzymają dostęp do pełnej oferty sportowej platformy, która zapewni dostęp do rozgrywek Ekstraklasy na żywo w jakości HD oraz meczów Ligi Europejskiej (do końca sezonu 2011/2012).

Ponadto w nowych reklamach operator oferuje możliwość oglądania pakietów dodatkowych za darmo nawet przez pół roku. Czas trwania okresu promocyjnego z darmowymi pakietami uzależniony jest od rodzaju podpisywanej umowy z Cyfrowym Polsatem.

W ramach pakietu podstawowego Familijny HD w cenie 39,90 zł klient otrzymuje dostęp do trzech kanałów sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport. Kolejne stacje sportowe - Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2, TVP Sport, Orange sport Info, Extreme sport, ESPN Classic - dostępne są w ramach dodatkowego pakietu Sport HD w cenie 20 zł.


źródło: inf. własna / media2
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający