Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"STRZAŁ W 10 - URODZINY KABARETU MŁODYCH PANÓW" W TELEWIZJI POLSAT (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
13 grudnia, o godzinie 20:05, Telewizja Polsat wyemituje kabaretową ucztę pod hasłem "Strzał w 10 - Urodziny Kabaretu Młodych Panów". Gościnnie w programie wystąpi Wojciech Modest Amaro.

"Strzał w 10" to porcja wykwintnych skeczów, powstałych na bazie najświeższych spostrzeżeń obyczajowych, ze szczyptą autoironii. Wszystkie powstały z myślą o najbardziej wymagających gustach telewizyjnych. W tym programie zastosowane zostaną tylko naturalne produkty i świeże pomysły. Młodzi Panowie gwarantują: żadnych odgrzewanych kotletów! Zapewniają też, że ze śmiechu wszyscy będę ugotowani… idealnie – Al dente! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart w dowcipnej otoczce. Daniem wieczoru będzie gościnny występ w kabaretowej restauracji Wojciecha Modesta Amaro, w skeczu "Amaro w restauracji".I to jeszcze nie wszystkie atrakcje tego show, które poprowadzi Krzysztof Ibisz. W programie wystąpią również: zespół Oberschlesien (z piosenkami - "Śląski pierun", "Robot"), Kabaret Smile (m.in. w skeczach - "Piosenka o gejach", "Lem"), Kabaret Pod Wyrwigroszem (skecze - "Klinika", "Telemarketing domowy"), Paweł Dłużewski (skecz "Auto celebra") oraz Kabaret Łowcy.B (skecz "Pijacy").
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający