Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIŁKA RĘCZNA: MECZ POLSKA - RESZTA ŚWIATA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Dziś o godz. 17:30 wielkie widowisko czeka na fanów piłki ręcznej. W hali Globus w Lublinie zmierzą się siódemki: Polskiej Reprezentacji i Reszty Świata. Na parkiet wybiegną największe gwiazdy piłki ręcznej, które znane są z występów w PGNiG Superlidze. Transmisja w Polsacie Sport.

Swój udział zapowiedzieli: Sławomir Szmal, Valentin Ghionea, Ivan Nikcević, Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz, Michał Jurecki, Uros Zorman, Krzysztof Lijewski, Nemanja Zelenović, Grzegorz Tkaczyk czy Mariusz Jurasik. Wspaniałe spotkanie będzie miało również fantastyczną oprawę audiowizualną. Organizatorami spotkania są: Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, Fundacja "Vive Serce Dzieciom" i Klub Vive Tauron Kielce.

Cały dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie drugiego trenera Vive Tauronu, Tomasza Strząbały, który od półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym układu krwiotwórczego. Jedyną skuteczną formą leczenia jest terapia CRd stosowana w USA. Koszt leczenia w Stanach Zjednoczonych to ponad 1 mln złotych.


Informuje: zprp.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający