Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: KANAŁY TVN POZOSTAJĄ. WKRÓTCE TAKŻE TVN24, TVN TURBO I TVN STYLE W HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat S.A. i TVN S.A. podpisały porozumienia przedłużające obecną współpracę na dystrybucję płatnych i bezpłatnych kanałów nadawanych przez TVN. Umowy obejmują dziewięć kanałów Grupy TVN dystrybuowanych dotychczas przez największą polską platformę satelitarną Cyfrowy Polsat: TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 Biznes i Świat i Mango24 wraz z wersjami HD.

Dzięki nowym uzgodnieniom wkrótce w ofercie Cyfrowego Polsatu pojawią się wersje HD programów TVN24, TVN Turbo i TVN Style.

TVN S.A. jest wiodącym nadawcą telewizyjnym w Polsce. W ofercie TVN znajduje się jedenaście kanałów telewizyjnych: TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, iTVN, TVN24 Biznes i Świat, Mango24 i NTL Radomsko.
#7 | Michal Juskowiak dnia 19.12.14 18:12
Niestety, brak jakichkolwiek informacji kiedy kanały będą dostępne. Może jak się CP postara, to doda je jeszcze przed świętami. W końcu kanały są nadawane i wystarczy tylko dołączyć kodowanie CP. Uśmiech
#8 | erbanceks dnia 19.12.14 18:25
Albo doda przed świętami albo po świętach np. 1 stycznia
#9 | jaro25 dnia 19.12.14 20:29
Tego to się nie spodziewałem jestem zamurowany szokok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający