Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT Z FILMOWĄ OFERTĄ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIADrukuj

Polsat (HD)
Święta Bożego Narodzenia w Polsacie upłyną pod znakiem dobrych i sprawdzonych formatów. Zobaczymy między innymi filmy: "Kevin sam w domu", "Święta Last Minute", "Świąteczna gorączka".

Wybrany repertuar filmowy:

"Kevin sam w domu"
Państwo McCallisterowie postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w Paryżu. Cała rodzina - rodzice, ciocia Leslie, wujek Frank oraz sześcioro dzieci - w pośpiechu szykuje się do wyjazdu. Ośmioletni syn gospodarzy, Kevin (Macaulay Culkin), nieustannie marudzi i przeszkadza wszystkim w przygotowaniach. Zdenerwowana matka wysyła go spać na poddasze. Rano rodzina wyrusza na lotnisko. W ogromnym zamieszaniu nikt nie zauważa, że nie ma Kevina. Matka dopiero na lotnisku w Paryżu zauważa jego nieobecność. Tymczasem zaskoczony chłopiec budzi się w pustym domu. Jest bardzo zadowolony, że nareszcie może robić to, na co zawsze miał ochotę. Niebawem orientuje się, że dwaj groźni włamywacze, Harry (Joe Pesci) i Marv (Daniel Stern), specjalizujący się w okradaniu tymczasowo opuszczonych budynków, mają zamiar dokonać napadu na dom McCallisterów. Kevin próbuje samodzielnie bronić posiadłości.

Emisja:
24 grudnia - godz. 20:05
25 grudnia - godz. 16:45

"Święty Mikołaj z 34. ulicy"
Nowy Jork w Wigilię. Kierowniczka luksusowego butiku z odzieżą i galanterią Dorey Walker (Elizabeth Perkins) ma poważne problemy. Jej interes może zostać przejęty przez inną sieć. Dorey szuka sposobu na wyjście z kryzysu. Z pomocą przychodzi nieoczekiwanie Kris Kringle (Richard Attenborough), który zatrudnia się u niej w charakterze Świętego Mikołaja. Wkrótce jego niekonwencjonalne pomysły podwajają obroty sklepu. Kris twierdzi, że jest prawdziwym Świętym Mikołajem, ale nikt mu nie wierzy. Szef konkurencyjnej sieci obmyśla intrygę, która ma skompromitować domniemanego świętego. Niebawem Kris staje przed sędzią Harperem (Robert Prosky), który ma ustalić jego prawdziwą tożsamość. "Cud w Nowym Jorku" to już czwarta ekranizacja bestsellerowej powieści Valentine Davies "Cud na 34. ulicy".

Emisja:
25 grudnia - godz. 10:45

"Artur ratuje Gwiazdkę"
W ciągu jednej nocy Święty Mikołaj musi dostarczyć prezenty milionom dzieci na całym świecie. Pomimo dokładnie zaplanowanej operacji "Biegun Północny", jedna z dziewczynek nie otrzymuje podarku. Mikołaj oraz jego rezolutny syn Steve uznają to za dopuszczalny błąd statystyczny. Najmłodszy potomek Mikołaja, wrażliwy i nieco tchórzliwy Artur, nie zamierza jednak tak tego zostawić i postanawia naprawić pomyłkę. Śmiałek ma zaledwie dwie godziny na dostarczenie ostatniego prezentu przed świątecznym porankiem. W trudnej misji wspierają go dziadek, stary renifer i elf pakujący prezenty, Briona. Artur i jego towarzysze desperacko starają się dotrzeć do miasteczka w Anglii, gdzie mieszka mała Gwen... Bajecznie kolorowa animacja pełna niezwykle trafnych uwag na temat współczesnego świata i różnych postaw ludzkich. Produkcja została wyróżniona prestiżowymi nominacjami do Złotego Globu, BAFTY i nagród Annie.

Emisja:
25 grudnia - godz. 20:05
26 grudnia - godz. 16:10

"Święta Last Minute"
Luther (Tim Allen) i Nora (Jamie Lee Curtis) Krankowie przez całe życie obchodzili Boże Narodzenie. Kiedy ich jedyna córka Blair (Julie Gonzalo) postanawia wstąpić do Korpusu Pokoju, perspektywa samotnych świąt wydaje im się mało atrakcyjna. Luther wpada na pomysł spędzenia Bożego Narodzenia poza domem. Proponuje Karaiby. Sceptycznie nastawiona pani Krank, stopniowo zmienia zdanie. W końcu decyzja zapada. Małżeństwo wyjeżdża do ciepłych krajów. Dzień przed podróżą plany komplikują się. Córka informuje rodziców, że jednak zamierza przyjechać na święta ze swoim narzeczonym. Do odwiedzin córki mają niecałą dobę. Rozpoczyna się szaleństwo świątecznych przygotowań.Film oparty na na bestsellerowej powieści Johna Grishama pt. "Ominąć święta". Scenarzystą komedii jest Chris Columbus, znany jako autor hitu "Kevin sam w domu" i dwóch ekranizacji przygód Harry'ego Pottera.

Emisja:
25 grudnia - godz. 22:10
26 grudnia - godz. 14:55

"Świąteczna gorączka"
Bogaty Howard Langston jest wiecznie zapracowanym biznesmenem, który zupełnie nie ma czasu dla swojej rodziny. Kariera jest bowiem dla niego najważniejsza. Tymczasem zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Howard w ostatniej chwili przypomina sobie, że obiecał synkowi na Gwiazdkę w prezencie zabawkę, bardzo popularnego Turbo-Mana. Sytuacja nie wygląda dobrze. Sklepy są oblężone przez tłumy, a zakup zabawki wydaje się graniczyć z cudem. Podczas szaleńczej wędrówki po mieście Howarda prześladuje pech i szalony listonosz Myron Larabee, który nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć wymarzoną zabawkę dla swojego syna. Wyścig z czasem przeradza się w prawdziwą wojnę dwóch zdeterminowanych ojców.

Emisja:
26 grudnia - godz. 13:15

"Śnieżne psy"
Ted Brooks (Cuba Gooding Jr.) jest szanowanym i lubianym stomatologiem z Miami. W swoim zawodzie wspiął się na sam szczyt i zbił prawdziwą fortunę. Pewnego dnia jego uporządkowane życie zmienia się diametralnie. Ted otrzymuje przesyłkę z miasteczka Tolkenta na Alasce i dopiero teraz dowiaduje się, że w dzieciństwie został adoptowany. Prawdziwa matka, Lucy Watkins, właśnie zmarła, a on jest jej jedynym spadkobiercą. Brooks natychmiast jedzie na miejsce. Przywykły do luksusów mieszczuch fatalnie znosi tutejszy surowy klimat i fatalne warunki mieszkaniowe. W dodatku okazuje się, że odziedziczył jedynie... psi zaprzęg. Nowo poznana barmanka, Barb (Joanna Bacalso), przekonuje go, by został w Tolkenta na dłużej i wraz z psami wziął udział w słynnym dorocznym wyścigu zaprzęgów. Zapanowanie nad ośmioma bardzo inteligentnymi, ale równie niesfornymi husky okazuje się jednak trudniejsze, niż Ted mógł przypuszczać. Tom. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że niejaki James Johnson (James Coburn) chce przejąć psy. Dentysta musi stanąć do walki w obronie swoich pupili... Zdjęcia do filmu powstały w kanadyjskich Górach Skalistych.

Emisja:
26 grudnia - godz. 16:45

"Gdzie jest Nemo?"
Wielka Rafa Koralowa. Coral i Marlin, para pomarańczowych rybek błazenków, oczekuje narodzin potomstwa. Drapieżna barakuda pożera jednak Coral i niemal wszystkie jajeczka ikry. Mały Nemo jest jedynym ocalałym synkiem Marlina. Nadopiekuńczy tata stara się go chronić przed wszystkimi niebezpieczeństwami. Pewnego dnia dochodzi jednak do kolejnego nieszczęścia. Nemo zakłada się ze szkolnymi kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Udaje mu się tego dokonać, ale zostaje wyłowiony. Trafia do akwarium w gabinecie dentysty Shermana. Zrozpaczony Marlin rusza na pomoc synkowi. Towarzyszy mu Dory, niebieska ryba cierpiąca na brak pamięci krótkotrwałej. Przeżywają razem dramatyczne przygody. Tymczasem Nemo zaprzyjaźnia się w akwarium z towarzyszami niedoli. Gdy dowiadują się oni, że Sherman zamierza podarować błazenka swojej upiornej siostrzenicy Darli, organizują dlań ucieczkę... Opowieść dla dzieci została w 2004 roku uhonorowana Oscarem dla najlepszego filmu animowanego.

Emisja:
26 grudnia - godz. 20:05

"Wolna chata"
Elliot (Ryan Hansen) i Quinn (Skyler Stone) Cathkartowie, mimo że zbliżają się do trzydziestki, nadal mieszkają z rodzicami. Ich ojciec Tom (Danny DeVito) ma już dość obcowania pod jednym dachem z dorosłymi potomkami. Zdesperowany, postanawia bez uprzedzenia wyjechać, zabierając ze sobą żonę Mary (Katey Sagal) i zostawiając synów samych. Ma on nadzieję, że dzięki temu zmusi ich do samodzielności. Bracia stają przed trudnym zadaniem - nigdy wcześniej nie zajmowali się bowiem domem. Teraz muszą pamiętać o zakupach, rachunkach, drobnych naprawach i wielu innych domowych obowiązkach. Nie mając innego wyjścia, muszą szybko nauczyć się dorosłego życia. Film jest debiutem reżyserskim Sama Harpera, scenarzysty m.in. "Fałszywej dwunastki" i "Sezonu na misia". W postać zdesperowanego ojca wcielił się jeden z najlepszych amerykańskich aktorów komediowych Danny DeVito. W jednej z ról drugoplanowych wystąpiła Katey Sagal, nagrodzona Złotym Globem za kreację Gemmy Teller Morrow w serialu "Synowie anarchii".

Emisja:
26 grudnia - godz. 22:10
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający