Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT: 45 KANAŁÓW W OTWARTYM OKNIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Specjalnie na Święta i Nowy Rok Cyfrowy Polsat otwiera dodatkowe kanały dla abonentów telewizji satelitarnej. Łącznie w otwartym oknie operator umieścił aż 45 stacji. Promocja potrwa do końca stycznia 2015 r.

Klienci korzystający z oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu otrzymali wyjątkowy prezent – w zależności od posiadanego pakietu, przez ponad miesiąc, będą mogli oglądać nawet 45 dodatkowych kanałów, w tym 16 w jakości HD. W ramach otwartego okna są dostępne propozycje, które trafią w gust każdego z domowników – nie zabraknie filmów, seriali, bajek czy programów sportowych i edukacyjnych. Jest to doskonała sposobność, aby zapoznać się z ofertą platformy oraz w gronie najbliższych cieszyć się prawdziwym bogactwem rozrywki.

Stacje biorące udział w otwartym oknie:
Boomerang, Disney Junior, Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal Channel HD, AXN Spin HD, AXN, AXN HD, AXN White, AXN Black, CBS Action, CBS Drama, CBS Europa, FOX, FOX HD, FOX Life*, FOX Life HD*, TCM, Eurosport, Eurosport HD, Extreme Sports Channel, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel, Discovery Channel HD, Discovery Science, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, History, History HD, H2 HD, ID, ID HD, Lifetime HD, TLC, TLC HD, E!, CBS Reality, Discovery Turbo Xtra, CNN.

Dodatkowo, specjalnie dla abonentów platformy, największa telewizja internetowa IPLA wraz z Cyfrowym Polsatem przygotowała prezent w postaci dodatkowych treści dostępnych na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie i miejscu. W ofercie dla widzów najmłodszych i tych nieco starszych znajdą się m.in. "Fineasz i Ferb", "Jej Wysokość Zosia!" czy "Klub Przyjaciół Myszki Miki" oraz pełnometrażowe: "Cloud 9" i "Randka z Gwiazdą". Na fanów serii czekały będą np.: "Zbrodnia", "Mental: Zagadki umysłu" czy "World Wars", a na poszukiwaczy rozrywki: "Hardcorowy Lombard" oraz "Dance Mums". Wszystko to i jeszcze więcej w IPLI.

Na wybranych kanałach objętych promocją oraz na antenie głównej Telewizji Polsat zaplanowana została kampania informująca o akcji promocyjnej i możliwości zapoznania się z bogatą ofertą programową Cyfrowego Polsatu.


* Z dniem 16.01.2015 r. kanały FOX Life oraz FOX Life HD zmienią nazwę na FOX Comedy i FOX Comedy HD.
#7 | Prokop dnia 30.12.14 16:35
Posiadacze najwyższych pakietów narzekają, jakby otwarte okno trwało przynajmniej pół roku, a nie miesiąc tak naprawdę. Ci z niższych pakietów tylko miesiąc poczują się premium, ci premium czują się tak zawsze. Fajny prezent od CP.
#8 | Baldur dnia 30.12.14 17:42
To jest promocja 45 kanałów w otwartym oknie polsatu i to w dodatku o różnej tematyce od popularnonaukowych po filmowe.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający