Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SYKUT-JEŻYNA, GUGAŁA, DOWBOR W DUBBINGU "KRÓLOWEJ ŚNIEGU 2" (zwiastun)Drukuj

Polsat (HD)
Do polskich kin wchodzi właśnie animacja "Królowa Śniegu 2" z dubbingiem gwiazd Polsatu. W filmie można usłyszeć m.in. Paulinę Sykut-Jeżynę, Jarosława Gugałę oraz Macieja Dowbora. Swój głos postaciom użyczyli również: Piotr Gąsowski, Arkadiusz Jakubik, Małgorzata Socha i inni.


Opis: Po zwycięskiej walce ze złą Królową Śniegu troll Orm powraca w rodzinne strony, z nadzieją na rozpoczęcie szczęśliwego życia u boku księżniczki trolli. Jednak sprawy potoczą się zupełnie inaczej niż sobie to wymarzył. Znowu czekają na niego liczne wyzwania. W Krainie Lodu po raz kolejny zagości zło. Zwierciadlane odbicie trolla przejmie władzę nad zastępami lodowej armii z nadzieją, że dzięki nim sprowadzi na świat wieczną zimę. Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia nie pozostawią Orma samego i ruszą mu z pomocą, by razem uchronić Krainę Lodu przed niebezpieczeństwem.
Patronami filmu są: Telewizja Polsat oraz Polsat JimJam. Produkcja w kinach od 25 grudnia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający