Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIGILIA ORAZ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA NALEŻAŁY DO POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Prawie 2,7 mln widzów zasiadło do wigilijnej kolacji przy emitowanych przez Telewizję Polsat dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady polskich artystów. Przywiązanie do polskiej tradycji kolędowania zapewniło stacji pozycję lidera w trakcie emisji programu i udziały na poziomie 26,3% SHR w grupie wszystkich badanych 4+ oraz 25% SHR w grupie komercyjnej 16-49.


Niesforny chłopiec Kevin na stałe już zamieszkał w sercach Polaków – w wigilijny wieczór jego przygody w filmie "Kevin sam w domu" obejrzało ponad 3,3 mln widzów. Dało to stacji pozycję lidera w czasie jego emisji w obu grupach oraz zapewniło udziały na poziomie 24% SHR (4+) i niemal 30% SHR (16-49).

Świąteczne dni w grupie 16-49 telewidzowie najchętniej spędzali właśnie z Telewizją Polsat. Stacja zanotowała 12-procentowe udziały, a w wigilijny wieczór była niekwestionowanym zwycięzcą w obu grupach (15,7% SHR w grupie komercyjnej 16-49 oraz 15,4% w grupie 4+).
#1 | Prokop dnia 30.12.14 16:43
Kevin tradycyjnie powalił konkurencję, jak co roku. Poza tym jak pokazują rankingi świąteczna ramówka Polsatu najbardziej przypadła ludziom do gustu, jak także chyba co roku.
#2 | Baldur dnia 30.12.14 17:40
To już chyba standard, że święta czy sylwester należą do polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający