Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TENIS: PUCHAR HOPMANA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W nocy z soboty na niedzielę rozpoczyna się Puchar Hopmana, pierwszy tenisowy turniej w sezonie. Udział w imprezie wezmą Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Mecze będzie można oglądać w Polsacie Sport.


Biało-czerwoni swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę o 10:30. Pierwszymi przeciwnikami Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza będą Australijczycy Casey Dellacqua i Matt Ebdon. Oprócz reprezentacji gospodarzy rywalami Polaków w grupie B będą Brytyjczycy (Heather Watson i Andy Murray) i Francuzi (Alize Cornet i Benoit Paire).

W drugiej grupie rywalizowały będą Kanada, Czechy, Włochy i USA. Do finału awansują tylko zwycięzcy grup. W każdym spotkaniu zawodnik i zawodniczka rozegrają po jednym spotkaniu singlowym i razem wystąpią w mikście. Liczy się każda wygrana, ponieważ o awansie do finału mogą decydować małe punkty.

Przed rokiem Polska debiutowała w Pucharze Hopmana. Agnieszka Radwańska zagrała z Grzegorzem Panfilem, który zastąpił Jerzego Janowicza. Debiut wypadł bardzo okazale, biało-czerwoni dotarli aż do finału, gdzie ulegli Francuzom Alize Cornet i Jo-Wilfridowi Tsondze.

Transmisje z Pucharu Hopmana w Polsacie Sport/HD:

4 stycznia
Kanada - Czechy, godz. 03:00
Australia - Polska, godz. 10:30

5 stycznia
Włochy - USA, godz. 03:00
Wlk. Brytania - Francja, godz. 10:30

6 stycznia
Czechy - Włochy, godz. 03:00
Kanada - USA, godz. 10:30

7 stycznia
Wlk. Brytania - Polska, godz. 03:00
Australia - Francja, godz. 10:30

8 stycznia
Kanada - Włochy, godz. 03:00
Czechy - USA, godz. 10:30

9 stycznia
Francja - Polska, godz. 03:00
Australia - Wlk. Brytania, godz. 10:30

10 stycznia
Finał - godz. 08:30


Informuje: polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający