Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

COMEDY CENTRAL HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do przekazu kanału Comedy Central HD, który dostępny jest na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E), dołączony został system kodowania charakterystyczny dla Cyfrowego Polsatu. Niebawem stacja zostanie dołączona do oferty słonecznej platformy. Kanał na chwilę obecną nie znajduje się jeszcze na liście operatora, ale można go samodzielnie wyszukać. Niektórzy abonenci otrzymali już uprawnienia do odbioru.

Parametry odbioru:
Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) tp. 117 o częstotliwości 10,853 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK.
#7 | mikun8 dnia 09.01.15 17:43
Wit --Polsat pewnie prowadzi negocjacjie z Polsat Media w sprawie REKLAM czy mają one zająć 50% czy 90% czasu nadawania Uśmiech bo innej przyczyny chyba brak a to że o czymś Polsat informuje a później zwleka to już normalka w postępowaniu CP ..............siemka
#8 | PN dnia 09.01.15 18:55
@mikun8 Wątpliwe jest to, co napisałeś. Reklamy w kanałach TVN i Puls 2 sprzedaje TVN Media, a w TVP ABC Biuro Reklamy TVP. Poza tym limit reklam ustalony jest odgórnie i nadawca musi się do tego stosować, inaczej zapłaci karę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający