Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIŁKA RĘCZNA: OSTATNI TEST PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed polskimi piłkarzami ręcznymi ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze. W Oviedo rywalami podopiecznych Bieglera będą: Hiszpanie, Norwegowie i Węgrzy. Transmisja turnieju w Polsacie Sport.

Po wygraniu Christmas Cup drużyna narodowa najpierw spotkała się w Płocku, by spokojnie potrenować. Ostatnim sprawdzianem przed wylotem do Kataru na Mistrzostwa Świata będzie towarzyski turniej w Oviedo. Tam biało-czerwonym przyjdzie się zmierzyć z reprezentacjami Hiszpanii, Norwegii i Węgier. Obsada jest więc znakomita. Każdy mecz powinien dać selekcjonerowi Michaelowi Bieglerowi nowe informacje na temat swoich podopiecznych.

"Turniej bardzo mocno obsadzony i całe szczęście jest tylko towarzyski. Ewentualna porażka nie będzie tak bardzo bolała i tylko trzeba by wyciągnąć z niej wnioski, bo człowiek uczy się tylko na błędach. Mam oczywiście nadzieję, że tych porażek nie będzie. Jedziemy wygrywać każdy kolejny mecz" – zapowiada Krzysztof Lijewski.

Plan transmisji:

Piątek - 09.01.2015
Polska - Norwegia - 18:00 - Polsat Sport/HD
Hiszpania - Węgry - 20:00 - Polsat Sport/HD

Sobota - 10.01.2015
Węgry - Polska - 18:00 - Polsat Sport/HD
Hiszpania - Norwegia - 20:00 - Polsat Sport/HD

Niedziela - 11.01.2015
Norwegia - Węgry - 11:00 - Polsat Sport/HD
Hiszpania - Polska - 13:00 - Polsat Sport/HD


Informuje: polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający