Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WKRÓTCE NOWY KANAŁ POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zostanie uruchomiony nowy kanał tematyczny Polsatu. W rozmowie na antenie TVN CNBC Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu powiedział, że przygotowania do uruchomienia nowego kanału są w fazie finalnej. Ramówka nowej stacji będzie się w większości składała z zakupionych propozycji programowych.

Nie wiadomo jeszcze jaki profil będzie miał nowy projekt. Dominik Libicki zdradził, że jednym z członów nazwy kanału będzie słowo „Polsat”. Pewne jest także, że nowy kanał zasili ofertę Cyfrowego Polsatu. Już w najbliższych dniach opublikowany zostanie komunikat prasowy, w którym nadawca przedstawi szczegóły dotyczące nowej stacji.


#1 | Emil dnia 17.11.11 19:04
W jakim programie była ta rozmowa i czy będzie ona powtarzana wieczorem, w nocy?

Ciekawe czy będzie w n Szeroki uśmiech
#2 | Grzegorz Stapinski dnia 17.11.11 19:10
Tą rozmowę przeprowadziłem ja Pan Loczek kazał sobie tylko 3 słoiczki żelu i kawę nie parzoną i nie mieszaną Pokazuje język po za tym wszystko Emilku ok PolewkaPolewkaPolewka
#3 | Emil dnia 18.11.11 18:55
Obecnie jestem ciekaw co to może być. Jeżeli okaże się ten nowy Polsat ciekawą propozycją to będę czekał aż pojawi się w n. Jeżeli nie to okaże się, że Polsat na siłę uruchamia kanały Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający