Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SHOPPING QUEEN" Z II EDYCJĄ W POLSAT CAFE. RUSZAJĄ CASTINGIDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Telewizja Polsat Cafe zrealizuje drugą edycję reality-show "Shopping Queen". Producenci programu zapraszają panie do wzięcia udziału w castingach bądź wysłania zgłoszenia mailem na adres zgloszenia@shoppingqueen.pl.


W zgłoszeniu należy zamieścić zdjęcie swojej twarzy i sylwetki, krótki film z autoprezentacją, zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz ankietę (znajdują się one w plikach do pobrania na profilu programu na Facebooku - pod tym linkiem).

Daty i miejsca castingów (centrum handlowe M1):

24 stycznia 2015 r.:
* Marki (ul. Józefa Piłsudskiego 1)
* Częstochowa (ul. Kisielewskiego 8/16)
* Czeladź (ul. Będzińska 80)

25 stycznia 2015 r.:
* Radom (al. Grzecznarowskiego 28)
* Zabrze (ul. Plutonowego R. Szkubacza 1)

31 stycznia 2015 r.:
* Poznań (ul. Szwajcarska 14)
* Bytom (ul. Strzelców Bytomskich 96)

1 lutego 2015 r.:
* Łódź (ul. Brzezińska 27/29)
* Kraków (al. Pokoju 67)

"Shopping Queen" to format oglądany na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Każdy z 10 odcinków to wyprawa do innego miasta, nowe stylizacje i 4 nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrach handlowych. Każda z kandydatek do tytułu "Shopping Queen", otrzymuje określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. Jej zadaniem jest przedstawienie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Stylizacje mają zawierać ubiór, fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. I edycję programu prowadziła Sara Boruc. W każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek komentowali modowi eksperci – Joanna Horodyńska, Kaja Śródka, Ada Fijał, Julia Kuczyńska - Maffashion, Magdalena Soszyńska i Jarosław Szado.

Warto dodać, że pierwszy sezon "Shopping Queen" powtarza obecnie główna antena Polsatu (emisja w soboty o 10:15).
#1 | Debrah dnia 20.05.16 04:20
What a pleasure to find someone who idfetieins the issues so clearly

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający