Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FOX COMEDY ZA FOX LIFE. TAKŻE W HD (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Nadający w Polsce od 2007 roku kanał FOX Life, zgodnie z planem, 16 stycznia br. przekształcił się w stację FOX Comedy. Zmiana dotyczy również wersji HD. Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu FOX Comedy, podobnie jak poprzednik, znajduje się na pozycji 38, a FOX Comedy HD na 137.

FOX Comedy to nowa propozycja programowa, oferująca wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. Stacja przedstawi zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. W ramówce kanału znajdą się najnowsze sezony seriali komediowych takich jak "Jess i chłopaki", "Family Guy: Głowa rodziny" oraz "Współczesna rodzina", "Simpsonowie", "Świat według Mindy" czy "Louie", a także wiele innych komediowych nowości.


FOX Comedy
Parametry FOX Comedy:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6 (DVB-S/QPSK)

Parametry FOX Comedy HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK)


Foto: Viking
#1 | Szakal31 dnia 16.01.15 08:34
T rebreding czy też zaprzestanie świadczenia usług na kanał gwarantowany w umowie - co daje podstawę do bezkarnego jej rozwiązania?
#2 | AR HD dnia 16.01.15 09:22
Życie nauczyło, że rebranding nie daje podstaw do rozwiązania umowy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający