Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS ZACZYNA MOBILNĄ WSPÓŁPRACĘ Z mPOTWOREMDrukuj

Plus
Doładowanie bezpośrednio z telefonu to najszybszy sposób na uzupełnienie konta prepaid. Od teraz klienci usług "na kartę" w Plusie mogą to zrobić korzystając z aplikacji mobilnej mPotwór. Pozwala ona na zasilenie dowolnego numeru telefonu za pomocą płatności w technologii MasterPass, a transakcje zatwierdzane są kodem mPIN, który użytkownik nadaje swojej karcie płatniczej.

Nowym kanałem doładowań w Plusie został mPotwór - dedykowana aplikacja mobilna służąca do doładowań usług na kartę. Pozwala ona na doładowywanie telefonu prepaid z karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) za pomocą płatności MasterPass (dawniej MasterCard Mobile), a transakcje zatwierdzane są kodem mPIN. Za pomocą mPotwora można dokonać zasilenia dowolnego telefonu, zarówno własnego, jak i innej osoby, na przykład dziecka.

Początek współpracy wspiera wspólna akcja promocyjna w postaci konkursu "mPotwór daje PLUSA". Udział w niej może wziąć każdy, kto w okresie jego trwania dokona za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór doładowania na dowolną kwotę od 5 do 200 zł swojej karty prepaid w Plusie oraz wykona zadanie konkursowe. Zadanie polega na wykonaniu wariacji (może to być np: fraszka, wiersz, zdjęcie lub praca manualna) na temat "mPotwór daje PLUSA" i przesłaniu jej na adres konkurs@mPotwor.pl lub zgłoszenie przez profili mPotwora na facebook.com/mPotwor lub plus.google.com/+MpotworPl/posts. Nagrodami głównymi w konkursie "mPotwór daje PLUSA" są karty płatnicze prepaid Plus Banku zasilone na 1000, 800 i 500 zł.

Aplikację można pobrać z mPotwor.pl
#1 | Prokop dnia 21.01.15 12:07
Zawsze wygodniejszy dostęp do doładowania tel. Niezależnie od miejsca, czasu i kiosku/sklepu w pobliżu. A to ważne.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający