Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ERICSSON DOSTARCZA PLATFORMĘ NOWEJ GENERACJI IN DLA FIRMY POLKOMTELDrukuj

Plus
Ericsson podpisał umowę z firmą Polkomtel na wdrożenie nowej platformy Next Generation IN-Prepaid oraz na utrzymanie istniejącej platformy NGIN-Postpaid. Oba rozwiązania bazują na systemach Open Cloud SDF.

Zgodnie z zawartym kontraktem, Ericsson będzie odpowiedzialny za utrzymanie platform Open Cloud IN dla firmy Polkomtel. Nowa platforma pozwoli na bardziej efektywne zarządzanie usługami operatora oraz zwiększy elastyczność w obszarze ofert dla klientów końcowych.

Jednym z elementów umowy jest wdrożenie przez firmę Ericsson rozwiązania Real Time Call Control, które zbiera informacje o połączeniach telefonicznych abonentów i wysyła te dane do systemu bilingowego w czasie rzeczywistym. Ericsson zintegruje to rozwiązanie z aktualnie obowiązującym systemem bilingowym.

"Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzyła nas firma Polkomtel. Obecnie naszym celem jest wdrożenie u operatora najnowocześniejszych platform do dostarczania usług i ułatwienie bezproblemowego uruchamiania nowych serwisów dla klientów końcowych. Dzięki nowej platformie firma Polkomtel będzie mogła wprowadzać nowe usługi szybciej niż konkurencja" – powiedział Mikołaj Skipietrow, Menedżer ds. klienta kluczowego w firmie Ericsson.

"Zmieniamy platformę, która została wdrożona w 2007 roku. Firma Ericsson odpowiada za odtworzenie funkcji platformy w nowym środowisku. Nowe rozwiązanie pozwoli nam proponować szerszy zakres usług klientom końcowym oraz umożliwi bardziej elastyczne wprowadzanie nowych usług" – powiedział Marek Pierścionek, Dyrektor Departamentu Wsparcia i SLA w Polkomtelu.

Platformy nowej generacji dostarczane przez firmę Ericsson charakteryzują się wysoką wydajnością, efektywnością energetyczną oraz kompatybilnością z innymi standardami obecnymi w branży telekomunikacyjnej.
#1 | Prokop dnia 21.01.15 12:05
Plus niezmiennie wykorzystuje nowoczesne technologie i rozwiązania podnoszące jakość oferowanych usług. O konkurencji jakoś nie słychać...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający