Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS Z NOWYMI PAKIETAMI INTERNETOWYMI W ROAMINGUDrukuj

Plus
Plus wprowadził nowe pakiety internetowe w roamingu, które pozwolą optymalizować wydatki na transmisję danych za granicą – w szczególności na obszarze Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii i USA. Nowe pakiety uruchomiono tuż przed feriami zimowymi ze szczególną dedykacją dla osób spędzających czas na nartach w regionie alpejskim.


Nowe pakiety Internetu mobilnego w roamingu dostępne są w dwóch opcjach:

1. Pakiet Atlantycki – obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Islandię i Lichtenstein oraz dodatkowo Szwajcarię i USA.

2. Pakiet Orientalny – obejmujący najpopularniejsze kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu: Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Egipt, Turcja, Izrael, Chiny, Hong Kongu, Tajwan, Kambodża, Korea Południowa, Tajlandia, Wietnam oraz Nowa Zelandia i sieć operatora Softbank Japonia.

Do wyboru są pakiety w następujących cenach:Pakiet pozwala na realizowanie transmisji danych także w technologii LTE, która dla klientów Plusa dostępna jest w Holandii (KPN), Hiszpanii (Vodafone) i w Niemczech (Vodafone). Jeszcze tej zimy planowane jest uruchomienie Internetu LTE w roamingu również w Szwajcarii, Austrii, Włoszech i Francji.

Pakiety ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu MB dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu.

Z oferty pakietów mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.
#1 | Prokop dnia 03.02.15 11:25
Proste i jasne zasady. Kolejne rozwiązanie Plusa pozwalające na optymalizację kosztów. Pewnie bliżej wakacji pojawi się też z tej okazji jakaś promocja na roaming.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający