Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLKOMTEL: DO KOŃCA ROKU KOMERCYJNA OFERTA LTE. TAŃSZE POŁĄCZENIA Z ORANGE DO CPDrukuj

Plus
Jeszcze w tym roku Polkomtel do swojej oferty wprowadzi usługę dostępu do Internetu w technologii LTE - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. W tej chwili można przetestować działanie sieci LTE w salonach Plusa w kilku miastach. Usługa działała w oparciu o sieć 1800 MHz CenterNetu i Mobylandu - spółek z grupy Zygmunta Solorza-Żaka.

Na razie nie wiadomo jak wyglądać będzie oferta ani dotychczasowi klienci usługi Plus Internet też będą mogli z niej korzystać po zakupie odpowiedniego modemu.

Dodatkowo od 15. listopada w Orange zmienione zostały stawki za minutę połączenia do sieci Cyfrowy Polsat, a dokładniej zrównane w wysokości do tych obowiązujących do T-Mobile i Plusa.

Zmiana dotyczy wszystkich ofert Orange. Decyzja wynika z decyzji UKE z sierpnia, w której zrównano stawki MTR Cyfrowego Polsatu ze stawkami MTR trzech największych operatorów.

źródło: Telepolis.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający