Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JUROR "TAŃCA Z GWIAZDAMI" ZNOWU NAJLEPSZY (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Michał Malitowski, światowej sławy tancerz i juror show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Polsatu – pobił kolejny rekord w dziedzinie tańca towarzyskiego. Zwyciężając w ubiegłym tygodniu ze swoją partnerką Joanną Leunis w mistrzostwach The United Kingdom "Open to the World" w Bournemouth, stał się pierwszym w historii tancerzem, któremu udało się wygrać ten prestiżowy turniej dziewięć razy z rzędu.

UK Championship to najstarszy na świecie turniej tańca, otwierający taneczny rok i należący, obok festiwalu w Blackpool i rozgrywek International Open w Royal Albert Hall, do trzech najbardziej prestiżowych parkietów świata. Jak dotąd Michał Malitowski wiedzie prym na każdym z nich.

Michał Malitowski

"Przed każdym turniejem nogi się pode mną uginają ze stresu. Mógłbym napisać książkę o tym, co robić, żeby w decydującej chwili nie uciec" – śmieje się tancerz i dodaje: "Liczbę rekordów trzeba przemnożyć przez ilość stresu i nerwów, a było tego sporo".

Najbliższa szansa, by zobaczyć 9-krotnego mistrza UK Championship w tańcu, już w marcu w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".


Foto: WBF/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający