Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RELIGIA.TV ZAKOŃCZYŁA NADAWANIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, nadawanie zakończyła stacja Religia.tv. Kanał dostępny był w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. W Cyfrowym Polsacie od 2011 roku, zajmując pozycję 109.

W tym miejscu należy przypomnieć, że abonentom Cyfrowego Polsatu nie przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy. Religia.tv od samego początku obecności nie była stacją gwarantowaną. Operator udostępniał kanał promocyjnie. Nie zdecydował również o zastąpieniu stacji innym kanałem.

Religia.tv ruszyła w październiku 2007 roku w ramach ITI Neovision Sp. z o.o. Od grudnia 2009 roku funkcjonuje w Grupie ITI samodzielnie, jako Telewizja Religia Sp. z o. o. Kanał nadawał całodobowo, siedem dni w tygodniu, a jego dyrektorem był ks. Kazimierz Sowa. Stacja powstała z myślą o widzach, którzy pragną mieć stały dostęp do telewizji prezentującej zagadnienia z obszaru szeroko pojętej wiary i religii. W emitowanych programach religia przestawiana było jako zjawisko uniwersalne w wymiarze społecznym i kulturowym.
#1 | Midrach dnia 01.02.15 12:15
Teraz to każdy program który usuną to będzie promocyjny albo re-branding - złodziejski Polsat ma cykora ,że doża liczba abonentów rzuci wypowiedzeniami umów

A może by tak podać do publicznej wiadomości które programy sa promocyjne a które nie - bo wprowadzacie ludzi w błąd
#2 | PN dnia 01.02.15 12:53
Na stronie Cyfrowego Polsatu zaznaczone są kanały, które są oferowane promocyjnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający