Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFERTA PROMOCYJNA DLA OSÓB PRZENOSZĄCYCH NUMER DO CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Skorzystaj z oferty promocyjnej i przenieś numer do Cyfrowego Polsatu - zyskasz nawet 600 minut. W zamian otrzymasz dodatkowo, bez żadnych opłat, pakiet 120 minut do wszystkich sieci krajowych przez 3 miesiące lub 6 miesięcy.

W tym okresie będziesz mógł rozmawiać, aż przez 150 minut miesięcznie, nie płacąc nic, za abonament telefoniczny. Długość Twojego okresu promocyjnego zależy od oferty, którą wybierzesz:

*przy umowie na okres 15 miesięcy otrzymujesz pakiet 120 minut przez 3 pierwsze miesiące,
*przy umowie na okres 29 miesięcy otrzymujesz pakiet 120 minut przez 6 pierwszych miesięcy,
*przy umowie na okres 15 lub 29 miesięcy w ofercie promocyjnej "Dodatkowa karta SIM w usłudze Telefon Komórkowy w Multiofercie" lub "Dodatkowa karta SIM w usłudze Telefon Komórkowy w Multiofercie z nowym Cyfrowym Polsacie" otrzymujesz pakiet 120 minut przez 3 pierwsze miesiące.

Dodatkowo otrzymasz bezpłatnie usługę "Taniej w sieci CP" dzięki której w abonamencie i pakietach minut otrzymasz 3 razy więcej minut do sieci CP, a za minutę rozmowy do sieci Cyfrowego Polsatu zapłacisz tylko 10 groszy.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Po okresie promocyjnym sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z dodatkowego pakietu minut, czy chcesz go wyłączyć i pozostać przy samym abonamencie.

źródło: Cyfrowy Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający