Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BBC BRIT HD, BBC EARTH I DISCOVERY LIFE JUŻ W CYFROWYM POLSACIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z planem, 1 lutego br. doszło do rebrandingu trzech stacji. BBC Entertainment zmienił nazwę na BBC Brit (w Cyfrowym Polsacie w wysokiej rozdzielczości, mimo braku dopisku HD w identyfikacji i logo), BBC Knowledge na BBC Earth, natomiast Animal Planet na Discovery Life. Przypomnijmy, że Animal Planet HD pozostał w dotychczasowej formie.

W ofercie BBC Brit (HD) znajdą się, adresowane przede wszystkim do młodych mężczyzn programy rozrywkowe oparte na faktach. Widzowie będą mogli oglądać również programy poświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy samochody. W ramówce nie zabraknie też szalonych eksperymentów, ryzykownych wypraw, odważnych przedsięwzięć biznesowych oraz nieprzeciętnych bohaterów. Na liście Cyfrowego Polsatu stacja zajmuje pozycję 101 i dostępna jest tylko na dekoderach HD.


BBC Earth (poz. 71 w CP) zaprezentuje cuda wszechświata. Wśród propozycji programowych znajdą się dzieła najlepszych twórców filmów popularnonaukowych, którzy przybliżą nam świat nieokiełznanej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu.

W ramówce kanału Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, w tym m.in. emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne - "Smak zwycięstwa" i "Kulinarne krańce świata", filmy fabularne oraz seriale zagraniczne. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą stację na pozycji 73.

Jak poinformował Cyfrowy Polsat, abonentom nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia przewidzianych umową konsekwencji ponieważ jest to rebranding przeprowadzany przez nadawców.


Foto: @Viking
#7 | rafał dnia 01.02.15 17:59
a kiedy te zobaczymy te kanały BBC w naziemnej telewizji cyfrowej do dajcie na mux8 te BBC w jakości HD
#8 | PN dnia 01.02.15 18:18
@rafał Nigdy. Uśmiech
#9 | rafal dnia 01.02.15 20:16
ja ci mówiłem że bedom te kanały BBC w naziemnej telewizji cyfrowej po w sat kurier pisze na spodzie o BBC
#10 | PN dnia 01.02.15 20:27
@rafal Po 1 w tym artykule nic nie ma, że będą to te kanały, czy w ogóle jakieś od BBC. Po 2 napisano jedynie, że nadawca rozważa (od kilku lat zresztą) start w konkursie o miejsce na multipleksach. A od rozważania do wygrania, droga jest baardzo daleka. Uśmiech
#11 | rafał dnia 01.02.15 20:46
ten mux8 jest planowany na czerwic 2015 i się zacznie konkurs na nowe pozycje ja bym wola tvn turbo w jakości HD i te BBC w naziemnej telewizji cyfrowej

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający