Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BBC BRIT HD, BBC EARTH I DISCOVERY LIFE JUŻ W CYFROWYM POLSACIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z planem, 1 lutego br. doszło do rebrandingu trzech stacji. BBC Entertainment zmienił nazwę na BBC Brit (w Cyfrowym Polsacie w wysokiej rozdzielczości, mimo braku dopisku HD w identyfikacji i logo), BBC Knowledge na BBC Earth, natomiast Animal Planet na Discovery Life. Przypomnijmy, że Animal Planet HD pozostał w dotychczasowej formie.

W ofercie BBC Brit (HD) znajdą się, adresowane przede wszystkim do młodych mężczyzn programy rozrywkowe oparte na faktach. Widzowie będą mogli oglądać również programy poświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy samochody. W ramówce nie zabraknie też szalonych eksperymentów, ryzykownych wypraw, odważnych przedsięwzięć biznesowych oraz nieprzeciętnych bohaterów. Na liście Cyfrowego Polsatu stacja zajmuje pozycję 101 i dostępna jest tylko na dekoderach HD.


BBC Earth (poz. 71 w CP) zaprezentuje cuda wszechświata. Wśród propozycji programowych znajdą się dzieła najlepszych twórców filmów popularnonaukowych, którzy przybliżą nam świat nieokiełznanej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu.

W ramówce kanału Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, w tym m.in. emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne - "Smak zwycięstwa" i "Kulinarne krańce świata", filmy fabularne oraz seriale zagraniczne. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą stację na pozycji 73.

Jak poinformował Cyfrowy Polsat, abonentom nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia przewidzianych umową konsekwencji ponieważ jest to rebranding przeprowadzany przez nadawców.


Foto: @Viking
#1 | boyxoxoxoxo dnia 01.02.15 09:42
Wszystkie kanały bbc chodza<tort>
#2 | Viking dnia 01.02.15 10:43
BBC Brit SD nie jest dostępny na liście CP?
#3 | boyxoxoxo dnia 01.02.15 10:52
bbb brit jest hd lecz bbc jako jedyna stacjia nie dodaje przedrostka HD
#4 | boski dnia 01.02.15 11:26
Jest tylko BBC Brit HD mimo że w ID pokazuje co innego
#5 | Mateusz2292 dnia 01.02.15 12:18
Moim zdaniem obraz w Earth i Brit w CP niczym się nie różnią. Jednak cały czas wierzę, że CP dostanie możliwość emisji Earth HD.
#6 | Michał dnia 01.02.15 12:33
@Viking
Nie ma już BBC Brit SD na liście, można go wyszukać, uprawnienia są Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający