Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT: PRZEZ 10 DNI TELEWIZJA NA PRÓBĘDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 3 lutego br. klienci Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, będą mieli możliwość przetestowania oferty telewizyjnej operatora przez 10 dni za darmo.

W badaniu przeprowadzonym przez GfK Polonia, pt. "Satysfakcja klientów Cyfrowego Polsatu na tle konkurencji 2014", Cyfrowy Polsat posiadał najwyższy wskaźnik rekomendacji wśród wszystkich operatorów płatnej telewizji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy rozważają zakup płatnej telewizji lub zmianę operatora, platforma wprowadza możliwość zapoznania się przez 10 dni z jej usługami i ofertą programową bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Z telewizji na próbę można skorzystać niezależnie od wybranego pakietu programowego, wystarczy zawrzeć umowę w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu to bogactwo kanałów – w tym najpopularniejsze kanały sportowe (Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport) i ponad 40 stacji filmowych, pakiety dostosowane do potrzeb rodziny, liczne usługi dodatkowe, np. VoD, PPV, Multiroom HD, a także dekodery HD i PVR HD z wbudowaną aplikacją IPLA.

Ponadto, wybierając ofertę Cyfrowego Polsatu, klienci otrzymują szereg dodatkowych benefitów: nawet do 4 miesięcy bez opłat na start, dostęp do wszystkich meczów eliminacji UEFA EURO 2016 w telewizji internetowej IPLA, możliwość korzystania z usługi Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie (nawet na 3 dodatkowych telewizorach), dekoder PVR HD już od 1 zł, a także 50% rabat na abonament przez całą umowę w programie smartDOM.
#1 | Prokop dnia 04.02.15 10:08
I to się nazywa pro-klienckie podejście. Kota w worku już dawno w CP nie sprzedają. Konkurencja niech się uczy.
#2 | max dnia 06.02.15 23:31
Ale umowy zmienia i to pod groźba zapłacenia kary brawo Polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający