Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRAWIE 3 MLN WIDZÓW KONCERTU URODZINOWEGO RMF FM W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Wielki urodzinowy koncert z okazji 25-lecia, najpopularniejszego w Polsce i Europie, radia RMF FM oglądało w sobotni wieczór na antenie Telewizji Polsat średnio ponad 2,8 mln widzów. Dało to stacji pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych i bardzo dobry wynik na poziomie 18,4% SHR w grupie 4+, oraz 19,3% SHR w grupie komercyjnej.

Na scenie Teatru Narodowego wystąpiły największe polskie gwiazdy muzyczne: Agnieszka Chylińska, Enej, Kamil Bednarek, Patrycja Markowska, Kayah, Mrozu, Dżem, Bracia i Krzysztof Cugowski oraz zespoły Perfect i Varius Manx. Zagraniczną gwiazdą wieczoru była Indila, której piosenka "Derniere Danse" został wybrana przez słuchaczy RMF FM Przebojem Roku 2014.

Wydarzeniem koncertu były wspólne występy Agnieszki Chylińskiej i Igora Herbuta – wokalisty zespołu LemON, oraz Krzysztofa Cugowskiego z synem Piotrem na co dzień współtworzącym zespół Bracia. W plebiscycie słuchaczy na artystę 25-lecia wygrał zespół Perfect, a w 10 najważniejszych wykonawców ćwierćwiecza znaleźli się jeszcze: Lady Pank, Dżem, Andrzej Piaseczny, Ira, Maanam, Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak, Budka Suflera i Enej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający