Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILMY ZA 1 ZŁ - WALENTYNKI Z IPLĄDrukuj

IPLA
Z okazji zbliżających się Walentynek telewizja internetowa IPLA przygotowała prezent dla swoich użytkowników. Od 12 do 16 lutego br. każdy będzie mógł wypożyczyć wybrane filmy za symboliczną złotówkę. Wśród dziesięciu propozycji znajdą się m.in. takie tytuły jak: "Odrobina nieba", "O północy w Paryżu" czy "Blue Valentine".

W walentynkowy nastrój wprowadzi "Odrobina nieba" z piękną Kate Hudson, odkrywającą, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. Dla wielbicieli twórczości Woody’ego Allena idealną propozycją będzie obsypany nagrodami, w tym Oscarem za najlepszy scenariusz, obraz pt. "O północy w Paryżu". Wśród zwariowanych komedii znajdą się "Miłość z przedszkola", "Zack i Miri kręcą porno" oraz "Jak ona to robi?" z Sarah Jessicą Parker oraz uwodzicielskim Piercem Brosnanem. W "Wypisz, wymaluj… miłość" Clive Owen z Juliette Binoche udowodnią, że dwoje na pozór odmiennych ludzi może się do siebie zbliżyć dzięki wspólnie podjętemu wyzwaniu. W "Nocnym pociągu do Lizbony" wcielający się w główną rolę Jeremy Irons wyruszy w pełną niespodzianek podróż, która zaprowadzi go do własnego wnętrza, natomiast w "Miłość i taniec" piękna Amy Smart odkryje w sobie ukryty talent oraz… odnajdzie prawdziwą miłość. "Jagodowa miłość" zabierze widza w podróż z takimi gwiazdami jak: Norah Jones, Jude Law, Natalie Portman oraz Rachel Weisz, natomiast "Blue Valentine" ukaże portret Cindy (Michelle Williams) i Dean’a (Ryan Gosling), którzy, próbując uratować swoje małżeństwo, wskrzeszą uczucia z lat swojej młodości.

Aby skorzystać z walentynkowej oferty i wypożyczyć film za 1 zł, wystarczy wejść na stronę www.ipla.tv lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający