Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BILET DO KINA PO DOŁADOWANIU W PLUSIEDrukuj

Plus
Wystartowała kolejna promocja dla klientów usług głosowych "na kartę" w Plusie. Tym razem za doładowanie swojego konta za minimum 30 zł można otrzymać bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.

Promocja "Bilet do kina po doładowaniu" dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług głosowych na kartę w Plusie: Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6. W ramach promocji klienci mogą otrzymać bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30zł.

Aby wygrać bilet należy wysłać na nr 80777 bezpłatnego SMSa z hasłem KINO, a następnie doładować swoje konto na kwotę minimum 30 zł. W odpowiedzi klient otrzyma kod, który może zamienić na bilet w sieci kin Cinema City.

Promocja trwa do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów kodów, natomiast ważność kodów jest do 31 marca 2015 r.

#1 | Baldur dnia 26.02.15 08:42
Jeszcze niedawno Plus oferował 50% więcej za doładowanie. Teraz rozdaje w ramach doładowań bilety. Ciekawy sposób na promocję swoich usług tym bardziej że pojawiaja się one regularnie i szybko.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający