Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS: OSTATNI MOMENT NA ZGARNIĘCIE 50 TYS ZŁOTYCHDrukuj

Plus
Zostało niewiele czasu, by starać się o główną nagrodę w trwającym konkursie Plusa. Do wygrania jest 50 tys. zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs trwa do końca listopada.

W konkursie Plusa "Zgarnij Kasę" do wygrania jest wciąż nagroda główna: 50 tys. zł. Swoich właścicieli znalazły już niektóre gadżety elektroniczne: nawigacje samochodowe, pamięci przenośne, słuchawki i myszy komputerowe. Kolejne przedmioty czekają na osoby, które wyślą zgłoszenie do konkursu najbliżej pełnej minuty.

By walczyć o finałowe pieniądze wystarczy doładować telefon przez bankowość internetową lub strony zasileń operatora sieci Plus min. 3 razy na przynajmniej 30 zł. W konkursie wezmą udział wszystkie doładowania potwierdzone zgłoszeniem w formie wiadomości SMS wysłanej na numer 7117 (1,23 zł z vat). W treści należy wpisać: wygram jeżeli zgłoszenie jest wysyłane z doładowanego numeru lub wygram jeżeli zgłoszenie jest wysłane z innego numeru (doładowany numer należy wpisać w miejsce x). Uczestnictwo w konkursie można też zarejestrować poprzez formularz na stronie www.zgarnij-kase.pl.

Organizatorem konkursu jest sopocka firma Blue Media.

źródło: telix.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający