Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZWIASTUN III EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" (wideo)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Już 6 marca o 20.00 w Polsacie pierwsza odsłona wiosennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na widzów czeka 11 tygodni doskonałej rozrywki i ciekawej rywalizacji w zupełnie nowym towarzystwie gwiazd.


W tej edycji wystąpią: wokalistka Tatiana Okupnik, aktorka, prawdziwa diva polskiego kina - Ewa Kasprzyk, utytułowany windsurfingowiec wielokrotny mistrz świat i Europy Wojciech Brzozowski, bokser Marcin Najman, kucharz, prowadzący i juror „TOP Chefa” - Grzegorz Łapanowski, wokalista i dziennikarz w jednym - Norbi, aktorzy Łukasz Garlicki oraz Krzysztof Wieszczek, aktorka, wokalistka i modowy ekspert - Ada Fijał, aktorka, która nie boi się tańca –Julia Pogrebińska, znana zarówno w Polsce jak i.. w Norwegii aktorka Sylwia Juszczak – Arnesen oraz modelka Giorgio Armani, Gucci, Chanel, Yves Saint Laurenta, Christiana Diora, Marc Jacobs - Kamila Szczawińska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający