Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SERIA PREMIUM GAMES Z PAKIETEM 100 FILMÓWDrukuj

IPLA
18 listopada 2011 roku seria gier Premium Games ukaże się w nowej odsłonie. Seria zyska bardziej ekskluzywny wygląd, a klienci dostęp do 100 filmów z platformy ipla.tv.

W związku z premierą nowej edycji serii Premium Games, przygotowano dodatkową niespodziankę dla graczy. W każdym pudełku z grami Premium Games będzie można znaleźć ulotkę z unikatowym kodem umożliwiającym 30 dni darmowego dostępu przez Internet do 100 filmowych hitów ipla.tv.

Ipla.tv to Interaktywna telewizja internetowa i jedna z największych bibliotek materiałów VOD. Kod dołączony do każdego pudełka z grą Premium Games umożliwia 30-dniowy, darmowy dostęp do specjalnego pakietu StoFilm, czyli 100 wybranych hitów ipla.tv. Wśród dostępnych filmów można znaleźć m.in. obie części Grindhouse (Death Proof i Planet Terror), czy też oscarowe Labirynt Fauna i Hurt Locker: W pułapce wojny. Warto dodać, że wartość miesięcznego abonamentu umożliwiającego dostęp do pakietu StoFilm, to 29,90 zł.

źródło: Media2.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający