Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIALOWO-FILMOWO-INFORMACYJNA WIOSNA W POLSACIE. NOWOŚCIĄ "SŁOIKI"Drukuj

Polsat (HD)
W marcu na antenę Telewizji Polsat powrócą "Przyjaciółki". Zobaczymy także najnowsze sezony "Świata według Kiepskich", "Pierwszej miłości", "Dlaczego ja?", "Dnia, który zmienił moje życie", "Zdrad", "Trudnych spraw", "Malanowskiego i partnerów" i "Pielęgniarek". Premierę będzie miał paradokument "Słoiki". Nie zabraknie również filmowych pozycji w paśmie MegaHit.

"Pierwsza miłość" – od poniedziałku do piątku, godzina 18:00

Kiedy przeszło 10 lat temu Aneta Zając, czyli serialowa Marysia, wypowiadała na planie pierwsze scenariuszowe kwestie, nie mogła się spodziewać, iż jej przygoda z "Pierwszą miłością" potrwa ponad dekadę. Jej zawiłe i często dramatyczne losy każdego wieczora śledzą miliony widzów. Scenarzyści produkcji i tym razem nie zawiodą, a w życiu naszych bohaterów pojawią się kolejne, arcyciekawe zawirowania. Marysia i jej partner Aleks (Hubert Jarczak) za sprawą młodej członkini gangu o imieniu Melka (Ewa Jakubowicz) znajdą się na zakręcie. Czy uda im się pokonać kryzys? ? A może tę sytuację wykorzysta ojciec Krystiana (Patryk Pniewski) - Michał (w tej roli Wojciech Błach) - przystojny mecenas, który w tym sezonie dołączy do obsady? Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) zechcą się pobrać. Jednak niektórym osobom będzie zależało, by do ślubu nie dopuścić… Jakich forteli użyją zazdrośni "przyjaciele"? Wiele wydarzy się również w życiu Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Będą oskarżać się wzajemnie o zdrady. Miłość czy zazdrość? Które uczucie ostatecznie zwycięży? Z kolei Radek (Mateusz Banasiuk), próbując zapewnić Jowicie (Joanna Opozda) życie na odpowiednim poziomie, zacznie mieć finansowe problemy. Jednak największe emocje czekają chyba Sabinę (Urszula Dębska) - wszystko będzie wskazywać na to, że Igor (Rafał Mohr) może opuścić więzienie. Znów wrócą do niej traumatyczne wspomnienia związane z małżeństwem z tym okrutnym psychopatą. Producentem serialu jest ATM Grupa.

"Świat według Kiepskich” – od 4 marca (środa) godzina 20:00

Wiosną w życiu bohaterów "Świata według Kiepskich", najdłuższego sitcomu na świecie, pojawi się wiele zabawnych i wzruszających sytuacji oraz nierozwiązanych tajemnic. Ferdynand założy przedszkole, będzie chciał zainwestować w magiel i odkryje… że jest podsłuchiwany. W wiosennych odcinkach serialu pojawią się gościnnie m.in. Krzysztof Ibisz oraz reprezentant Polski, skuteczny joker w kadrze Adama Nawałki, sławny zdobywca bramki w meczu z Niemcami - Sebastian Mila. Szczegóły na temat serialu pod tym linkiem. Najnowszy, 18. sezon „Świata według Kiepskich” reżyseruje Patrick Yoka. Na zlecenie Telewizji Polsat serial produkuje ATM Grupa.

"Przyjaciółki" – 5 marca (czwartek) godzina 21:00

Miliony widzów pokochały przebojowe "Przyjaciółki". Tysiące fanów kibicują im na Facebooku, z zapałem komentując ich radości i troski z każdego odcinka. W piątej odsłonie hitowego serialu emocji z pewnością nie zabraknie. Patrycja zostanie bezrobotna, Zuzę trafi strzała Amora, Anka stoczy z byłym mężem batalię o dom, a w życiu Ingi znienacka pojawi się … pewien tajemniczy mężczyzna. Każda z naszych, kochanych "Przyjaciółek" z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie są niepokonane! Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy ponownie Agnieszkę Sienkiewicz oraz nowych bohaterów: Martę Żmudę-Trzebiatowską oraz Mariusza Bonaszewskiego, którzy zatrzęsą światem "Przyjaciółek".

Piąty sezon "Przyjaciółek" zapewni widzom moc wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Miłość Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) czekają wielkie wyzwania, oboje stracą swoje miejsce pracy, a w ich życiu ponownie pojawi się szansa na adopcję dziecka. Na horyzoncie zakochanej Ingi (Małgorzata Socha), która zacznie układać sobie życie z Szymonem (Filip Bobek), nagle pojawi się jeszcze jeden mężczyzna – Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Czy to spotkanie odmieni jej życie? Czy będzie gotowa na spotkanie po latach? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) tryska energią. Otwiera z Ingą muffiniarnię, ma nową miłość, wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Jednak w jej związek z Maćkiem (Krzysztof Wach) wtrąci się znów Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz ze swoją nową partnerką Natalią (w tej roli Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu, o który rozpocznie się bezpardonowa walka. Z kolei na Zuzę (Anita Sokołowska) spadnie grom z jasnego nieba. Przypadkowe spotkanie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywróci ich światy do góry nogami. Co będzie, gdy w końcu odkryje, że Jerzy jest blisko związany z Ingą? Pani Dyrektor będzie zakręcona jak nigdy! Nie dość, że zakocha się na zabój, to stanie do walki o fotel prezesa banku. Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka.

"Słoiki" (NOWOŚĆ) - od 7 marca (sobota) godzina 17:45

Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje również nowy serial paradokumentalny "Słoiki". Są to prawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji. Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie o marzeniach o lepszym świecie, pieniądzach, karierze, wielkim mieście, w którym życie odbiera się o wiele bardziej intensywnie niż w miasteczku, czy na wsi. Jednych to napędza, innych wypala. Serial pokaże niezwykłe zdarzenia i ścierające się w nim dwa odmienne światy: ten małomiasteczkowy, często bardzo tradycyjny i wielkomiejski - swobodny, kolorowy, w którym można sobie pozwolić na bardzo dużo, ponosząc przy tym ogromne ryzyko. Każdy z tych światów ma swoje blaski i cienie,w każdym można odnaleźć szczęście, ale można też się zagubić. Serial przedstawia historie różnych osób. Ich poruszające koleje życia opowiedziane są z dwóch perspektyw, nowego życia w stolicy i przeszłości, którą zostawił w małym mieście.

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: "Dlaczego ja?" (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 17.00), „Trudne sprawy” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 13.00), "Malanowski i Partnerzy" (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 16.30 "Zdrady" (od 5 marca - czwartki godzina 20.00) "Pielęgniarki" (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 12.00) oraz "Dzień, który zmienił moje życie" (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 14.45).

Producentem seriali "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy", "Dzień, który zmienił moje życie" i "Zdrady" jest firma Tako Media, "Malanowskiego i partnerów" - Constantin Entertainment, "Pielęgniarek" – ATM Grupa, a "Słoików" Outset Films.

W poniedziałkowe wieczory, w wiosennym paśmie MegaHit Telewizja Polsat pokaże m.in.: "Dorwać gringo" ("Get the Gringo") z Melem Gibsonem w roli głównej, "Looper - pętla czasu" ("Looper") z Bruce’m Willisem, "Niemożliwe" ("Lo Impossible") z Ewanem McGregorem i Naomi Watts, a także "Moneyball"z Bradem Pittem oraz "Kraina lodu" ("Frozen").

Wiosną nadal będziemy mogli śledzić "Wydarzenia", flagowy serwis informacyjny w dwóch wydaniach: 15:50 i 18:50, "Interwencję" i "Państwo w państwie".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający