Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SKANDALIŚCI" - NOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY W POLSAT NEWS (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
21.02 o godzinie 20:00 na antenie Polsat News zadebiutuje program publicystyczny, jakiego dotąd nie było w polskich stacjach informacyjnych. Formuła programu wyjdzie poza ramy tradycyjnie pojmowanej publicystyki. Cechą rozpoznawalną będzie przede wszystkim odwaga w doborze gości i podejściu do tematu.

Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części zapraszamy do udziału publiczność, która może zadawać naszemu gościowi pytania. W trzeciej - pojawia się gość specjalny naszego bohatera. W trakcie programu pokazujemy niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów naszych gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.


Agnieszka Gozdyra

"Zaproponujemy widzom rozmowy z bohaterami, którzy poruszają wyobraźnię tłumów: politykami, artystami, ludźmi mediów, publicystami. Zaprosimy ich do rozmowy, w której może zdarzyć się wszystko. Skonfrontujemy z wizerunkiem, który sami wykreowali, bądź jaki został im narzucony. Zaprosimy do studia zarówno zwolenników, jak i antagonistów naszych bohaterów. Padną niewygodne pytania, które obudzą emocje a zadowoli nas jedynie prawda. Program wydobędzie na światło dzienne to, co zazwyczaj ukryte. Pokażemy prawdziwą twarz osób znanych milionom, ale często znanych jedynie pozornie" – mówi Agnieszka Gozdyra pomysłodawczyni "Skandalistów".

Program będzie miał dwóch prowadzących: Agnieszkę Gozdyrę oraz Marka Kacprzaka.

"Skandaliści" będą emitowani na żywo w soboty - o godzinie 20:00.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający