Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TYGODNIOWY PRZEWODNIK SERIALOWYDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Daleko od noszy - szpital futpolowy", "Pierwsza miłość".

"Hotel 52"

Po załatwieniu wszystkich formalności Iwona postanawia... wrócić do pracy! Andrzej nie potrafi zrozumieć jej dość niekonwencjonalnego zachowania. Tymczasem Marzena oświadcza Błażejowi, że chce od niego odejść. Wcześniej prosi Igora, żeby po nią przyjechał. Błażej poznaje nazwisko kochanka żony. Postanawia dopaść Igora. Wpada wściekły do hotelu. Z kolei Igor zmierza w przeciwnym kierunku - do domu Marzeny i Błażeja.

"Szpilki na Giewoncie"

Ewa i Bartek proszą ojca Konstantego, by udzielił im ślubu. Zakonnik zaczyna od przyspieszonego kursu przedmałżeńskiego. Na weselu nieoczekiwanie zjawia się Diana Sroka, dawna przyjaciółka Ewy. Informuje pracowników "Tu i Teraz", że zostali zwolnieni.

"Świat według Kiepskich"

Waldek z żoną zjawiają się nocą u Kiepskich i proszą o nocleg. Twierdzą, że nie mają gdzie się podziać. Wkrótce okazuje się, że Jolasia ma pewien plan związany z mieszkaniem teściów. Ferdek rozpoczyna przebiegłą rozgrywkę o dominację w rodzinie.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

Siostry Basia i Basen zaciekle rywalizują o względy doktora Kraśnika. Tymczasem znajomy Łubicza ostrzega ordynatora przed akcją agentów służb specjalnych. Przerażony lekarz spodziewa się, że w szpitalu pojawi się policyjny prowokator...

"Ludzie Chudego"

W mieszkaniu Mariana trwa polsko-gruzińskie wesele. Wszyscy oprócz gospodarza świetnie się bawią. On czuje się fatalnie, ponieważ chciałby prosić o rękę Barbarę. Ona nieoczekiwanie zjawia się u Kocińskiego i zastaje go całującego się z panną młodą...

"Pierwsza miłość"

Żona Artura jest zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem. Stefani radzi się Bereniki w sprawie wyjazdu na tournée z zespołem tanecznym Marcelo.
Okazuje się, że "dziewczyna z reportażu" pracuje w ekskluzywnym butiku. Artur zamierza umówić się z nią na randkę. Ona jednak nie daje się uwieść.
Komendant oznajmia Mikołajowi, że w sprawie gangu, który nęka Jowitę, toczy się śledztwo. Brakuje jednak świadków, którzy odważyliby się zeznawać.
Berenika chce rozwodu. Stefani podejmuje decyzję o wyjeździe z zespołem Marcelo. Mikser prosi Jowitę, by zaczęła współpracować z policją. Seweryn i Marian konkurują o względy Aurelii. Pierwszy z nich uwodzi kobietę podczas wspólnego gotowania, co doprowadza rywala do szału.


źródło: Świat Seriali/własne
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający