Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KSW 30 GENESIS LIDEREM OGLĄDALNOŚCI SOBOTNIEGO WIECZORUDrukuj

Polsat (HD)
Jubileuszowa gala KSW 30 Genesis była najchętniej oglądanym programem sobotniego wieczoru. Walki gladiatorów MMA przyciągnęły średnio do Polsatu i Polsatu Sport ponad 2,1 mln widzów. W walce wieczoru po 3-rundowym pojedynku Borys Mańkowski pokonał na punkty Mohsena Bahariego.


Galę KSW 30 Genesis pokazała Telewizja Polsat i kanał Polsat Sport. W trakcie nadawania gali Polsat był liderem zarówno w grupie komercyjnej z wynikiem 17,7% SHR, jak i 4+ - 14,1% SHR. Polsat Sport zanotował 2,1 % oglądalności w obu grupach badanych.

Po nagłej zmianie przeciwnikiem Borysa Mańkowskiego w walce wieczoru był Norweg Mohsen Bahari. Z tego zaciętego i wyrównanego starcia Borys Mańkowski, mistrz KSW w wadze półśredniej wyszedł zwycięsko, choć w końcówce dały o sobie znać braki kondycyjne. W innych walkach Aslambek Saidov po raz drugi w historii pokonał Rafała Moksa. Triumfowała również Karolina Kowalczyk w starciu z Brazylijką Kalindrą Farią oraz Mateusz Gamrot w walce z Rodrigo Cavalherio.

Kolejna gala KSW odbędzie się 23 maja w Trójmieście.
#1 | Prokop dnia 25.02.15 09:39
Tego typu sporty walki zyskują coraz większą popularność i ta gala to pokazała. Fajnie, że Polsat stawia tez na takie dyscypliny niestandardowe powiedzmy, ale niemniej emocjonujące.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający