Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU I TVP PRZEDPREMIEROWO W IPLIDrukuj

IPLA
Użytkownicy telewizji internetowej IPLA będą mogli przedpremierowo obejrzeć najnowsze sezony seriali Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej, m.in.: "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich", "Ranczo", "O mnie się nie martw", "Rodzinka.pl", "Krew z krwi 2". W wiosennej ramówce IPLI znajdą się również cieszące się dużą sympatią widzów programy oraz świeże propozycje. Nie zabraknie także materiałów dostępnych wyłącznie w IPLI, które przeniosą widza za kulisy produkcji.

W serwisie premierowo znajdą się seriale TVP, takie jak: "Klan", "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "M jak Miłość", "O mnie się nie martw", "Rodzinka.pl", "Służby specjalne" czy "Barwy szczęścia" dostępne będą w pakiecie IPLA PREMIERY w cenie 9,90 zł/mies. Po emisji w telewizji materiał będzie można obejrzeć bezpłatnie.

Szerzej o przedpremierowych pozycjach Telewizji Polsat w IPLI oraz autorskich materiałów pisaliśmy w tym newsie.
#1 | Prokop dnia 25.02.15 09:36
Na wiosnę Ipla.tv powraca do swoich przedpremierowych odcinków seriali. Dla fanów seriali i tych niecierpliwych fajna sprawa. Jak sama Ipla.tv zresztą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający